2006 Renault Megane 2 Privilege Fiyat

The Jackal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk aracım olan Megane 2 Privilege'yi birkaç hafta önce aldım ve aranıza katılmaya karar verdimhehe

Öncelikle aracımın durumu hakkında bilgi vermek ve fiyatının uygunluğu hakkında bilgi edinmek istiyorum.

Aracım 2006 model,Privilege 1.6 16V sedan,manuel vites,lpg+benzinli; 109.000 km de ve tavandan aşağı boyalıdır ve hasar kaydı

bulunmamaktadır.

Bildiğim kadarıyla aracın şu an piyasası 24.000 lira düzeyinde(online satış sitelerinden çıkardığım kadarıyla),aynı modelin 30.000 lira

üzeri olanına dahi denk geldim.İlk aracım olduğu için boya olayını sorun etmedim;çünkü benim kullanımım sonrasında da gerekli

olabilecek bir durum.Boya nedeniyle 21.250 liraya almış bulunmaktayım.Sizce aldığımız fiyat uygun mudur? Bir de bu 24.000

tespitim doğrumudur?

Yorumlarınız için şimdiden hepinize çok teşekkürler

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hasar kaydı satarken sorun cıkarabilir miktarı büyükse

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ;

Evet Araçiniz İçin Çikarttiğiniz Ortlama Değer O Civarlarda , Araçinizin Tavandan Aşağisinin Boyali Oldugunu Söylemişsiniz ve Hasar Kaydi Yok Demişsiniz , Peki Neden Boyatilmiş Bu Kadar Yer ? Tamam Çizikler İçin Etek Alti Boyanir , Camdan Aşağisi Boyanir Ama O Kisimdan Aşaği Boyatilmsina Bir Anlam Veremedim.. Fiyat Olarak Uygun Bir Fiyata Almişsiniz , Bence Hala Dönüşünüz Varsa O Arabayi Tekrar Bir Araştirin Derim.. :eyv :eyv

The Jackal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba ;

Evet Araçiniz İçin Çikarttiğiniz Ortlama Değer O Civarlarda , Araçinizin Tavandan Aşağisinin Boyali Oldugunu Söylemişsiniz ve Hasar Kaydi Yok Demişsiniz , Peki Neden Boyatilmiş Bu Kadar Yer ? Tamam Çizikler İçin Etek Alti Boyanir , Camdan Aşağisi Boyanir Ama O Kisimdan Aşaği Boyatilmsina Bir Anlam Veremedim.. Fiyat Olarak Uygun Bir Fiyata Almişsiniz , Bence Hala Dönüşünüz Varsa O Arabayi Tekrar Bir Araştirin Derim.. :eyv :eyv

Benim de dikkatimi çekmişti aslında bu ama arabayı bir tanıdık vasıtasıyla aldığım için çok da sorgulamadım açıkçası.
Yine de tavsiyenize uyup tekrar bir araştırma yapıcam,uygun bir fiyata aldığımıza sevindim.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de dikkatimi çekmişti aslında bu ama arabayı bir tanıdık vasıtasıyla aldığım için çok da sorgulamadım açıkçası.
Yine de tavsiyenize uyup tekrar bir araştırma yapıcam,uygun bir fiyata aldığımıza sevindim.

fiyat uygun gerçekten :) ancak şöyle bi şey var bu devirde babana bile güvenmeyeceksin :eek: 2 defa tanıdıktan araba aldım 2 sinde de sattığımda zarar ettim babam arkadaşından megane alacaktı arabaya bindim sonra ne yapıp edip vazgeçirdim hoş herkes aynı değil yazın yine arkadaştan 94 fairway aldım nasıl satacağımı şaşırdım hatta az da olsa zarar ettim

siz de öyle bi şey olcağını sanmam 21.250 megane için uygun bi fiyat :eyv