2007 expresson 1,9 dci 120 hp alayım mı?

scania_vabis_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 16 inç jantlı grand espace 1,9 dci nasıl dersiniz.
120 hp 270 nm tork yeter gib
araba doktor arabası renault 2 ye bırakıp kadjar aldı.114,000 km de 1,9motor beni üzer mi ne derseniz onu yapacağım.

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence alınır uygun fiyatsa

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayatta almam 1.9 a verilecek vergiyle benzinli binerim

scania_vabis_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2007 vergisinden ne olur hacı.7 kişilik cam tavansız .Motoru merak ediyorum nasıl acaba

scania_vabis_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aldım aracı.Eksiksiz.İlave koltuklara yetişkin çok rahat ediyor.Arabanın motoru harika.Grand scenic 110 luk varken boyle zıplamıyordu.Hayırlı olsun dedik bakalım

gungordogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar bende 2010 symbol 1.5 dci expression model aracımla 2006 model 1.9 dci değiştirmeyi düşünüyorum aile kalabalıklaştıkça küçük gelmeye başladı ancak internette biraz araştırdım ve genel olarak uzak durulacak bir araba olarak lanse ediliyor bilgi ve tecrüblerinize dayanarak tavsiye edermisiniz herhangi problemi yada kronik sorunları varmıdır benim sembolm bakımdan bakıma usta yüzü görüyor ve ustama sorduğumda espace için çok sık görüşürüz dedi

Yusuf Gunes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Espace in kullandığı 1.9 dci motor daha önce Laguna 2 ,Megane 2 , Scenic 2 ve trafic lerde de kullanıldığından parça sıkıntsı yaşamayacağınız düşüncesindeyim. Fakat bazı forumlarda Espace te Siemens elektronik kontrol modülü kullanılması nedeniyle elektronik sorunlar yaşanıldığına dair bilgiler mevcut. Aracın Türkiye de pek fazla bulunmaması sebebiyle yapılan yorumların çoğu kulaktan dolma bilgiler.
Orijinal olarak 17 '' jant kullanılması sebebiyle lastik masrafınız symbol e göre biraz daha fazla olacaktır.
Yakıt konusuna gelince şehirdışı yaklaşık 6.0 - 6.5 yakıt tüketimini gözden çıkarmalısınız . Konfor konusunda sizi fazlasıyla memnun edeceğinden emin olabilirsiniz
Aracın kondisyonuna ve sizden önceki sahibinin kullanımına bağlı olarak kararınızın sizi üzmeyeceği düşüncesindeyim

gungordogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Espace in kullandığı 1.9 dci motor daha önce Laguna 2 ,Megane 2 , Scenic 2 ve trafic lerde de kullanıldığından parça sıkıntsı yaşamayacağınız düşüncesindeyim. Fakat bazı forumlarda Espace te Siemens elektronik kontrol modülü kullanılması nedeniyle elektronik sorunlar yaşanıldığına dair bilgiler mevcut. Aracın Türkiye de pek fazla bulunmaması sebebiyle yapılan yorumların çoğu kulaktan dolma bilgiler.
Orijinal olarak 17 '' jant kullanılması sebebiyle lastik masrafınız symbol e göre biraz daha fazla olacaktır.
Yakıt konusuna gelince şehirdışı yaklaşık 6.0 - 6.5 yakıt tüketimini gözden çıkarmalısınız . Konfor konusunda sizi fazlasıyla memnun edeceğinden emin olabilirsiniz
Aracın kondisyonuna ve sizden önceki sahibinin kullanımına bağlı olarak kararınızın sizi üzmeyeceği düşüncesindeyim
cevabınız için teşekkürler ilanda sıfır motor yazıyor araba 175000de biraz erken değilmi

Yusuf Gunes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Erken derken ne demek istediğinizi tam olarak anlamayadım