2008 Clio 3 hb

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet cok güzel olur hemde 5 cmlik fk yay taksanız yeter fiyatıda 150 160 tl civarı :eyv daha sonra arka stopları ledli yapın tavana parlak folyo cektirin far ve sis farlarına xenon taktırın tamamdır.. camlar filmli sanırım zaten.

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
paranız varsa kesinlikle coilover alın derim
kesinlikle
çünkü 5cm alırsın iyi basmaz beğenmezsiniz pişman olursunuz ve sadece yay değişimi aracınız için iyi olmaz amortisör de işin içine girecek falan ...

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence jantlarınız güzel.. sizin yerinizde olsam ilk önce yay alırdım arabayı biraz basardım.. daha sonra ise ledli arka stoplar var bir tanede odan.. ön farların içini siyaha boyatır sinyal kısımlarını turuncu yapardım.. kesinlikle arkadaki clio e renault yazını sökerdim.. tavana bir folyo.. siz far xenon...daha ne olsun.. ha birde yapabiliyotsanız rs arka tampon takardım.. ön tampon ızgaralıklarına ise rs peteklerden yapardım...

ubuntu53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben fk aldim hem uygun hem guzel

yiclio

Enes CEYLAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jant lastik + yay +ledli stop bunlarla başlayın derim

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
h&r cok iyidir ama gerek yok 350 tl ye almaya 150 160 tl lik fk yaylarda işinizi görür :eyv

haldunak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jantlar bence güzel durmuş, bir yay lazım bence. yandan fotoda gözüme çarpan yan kapı çıtaları ve aynalar gövde rengi olabilir. led stop ve angel far sıradan gelebilir. speedman halil abinin spoylerini de kesinlikle değerlendirmek lazım derim.
allah kaza bela vermesin güzel araç...

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en basta bas sonrası gelir :D

scaloni

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba

hafta sonu cumartesi gidip yayları almayı düşüniyorum özellikle tüv onaylı olmasına dikkat ederek orta halli 5 cm yay alıcam. araç muayenesinde sorun çıkması gibi sebepler ortaya çıkmaz diye düşünüyorum.

Son düzenleme: