2008 clio 3 orjinal yay seti arıyorum

ozomur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese selamlar aracmı 4ay önce aldım 2008 model clio3 dci 65bg aracımda bir çok sorunlar çıktı tabiki bir çoğu araç alımında acemiliğimden kaynaklandı spor zanettiğim yaylar orjinal yayın kesilmesi çıktı şimdi orjinal yay seti arıyorum mevcut yaylarla aracım milim esnemiyor sağ ön amortisörüm kaçırıyor elinde çıkma komple seti olan varsa istanbul içi yardımlarını bekliyorum...

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendinizi üye tanıtımlarından tanıtabilirseniz ilgili arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilirler.

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
isterseniz satarım ama fiyat tuzlu gelebilir 0 alsanız 400 tl civarı 200 e veririm ben isterseniz :)

toretto86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mrb kolay gelsin yay seti derken ihtiyacınız olan 4 adet orjinal yay mı? 1 ay olmadı wogland spor yay taktırdım aracıma ve şuan 4 adet orjinal yay var fiyatta anlaşabilirsek izmirdeyim bilginize.. 05546995407

tatu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mrb kolay gelsin yay seti derken ihtiyacınız olan 4 adet orjinal yay mı? 1 ay olmadı wogland spor yay taktırdım aracıma ve şuan 4 adet orjinal yay var fiyatta anlaşabilirsek izmirdeyim bilginize.. 05546995407
wogland memnunmusunuz bir de kaçlık taktınız ne kadar tuttu?

toretto86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mrb 4cm wogland yay taktım olabileceği en güzel basıklıkta ve kullanımıda çok zevkli fazla bi konfor kaybetmedi tavsiye ederim..

black3

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, Vogtland'ın Clio 3 için üretmiş olduğu 4cm yaylar, basıklık ve yol tutuşu anlamında gerçekten çok başarılı. Ama orjinal yaylara göre bariz sert. Benim bir haftalık tecrübe etme fırsatım oldu. Daha fazla dayanamayıp gittim Eibach Prokit ile değiştirdim. Şahsi düşüncem, Vogtland yaylar benim gibi konfordan ödün vermek istemeyenler için uygun değil.

tatu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki prokit nasıl ne kadar düştü araç?