2008 Kangoo 1.5dCi 70

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun aracınız. 2500 cc den sonra biraz yavaş kalır kangoo ama kendi sınıfındaki birçok arabayla denediğinizde performansının sınıfına göre güzel olduğunu anlarsınız mutlaka :eyv

Eyvallah kardeşim teşekkür ederim cevabın için..Allah razı olsun..Bu modellerde var mı yok mu bende şaşırdım! Az önce yine baktım sahibinden.com da adam yazmış yol bilgisayarı var diye! İşte burada Tıklayın görün :)
Bana kalırsa dijital göstergeyi yol bilgisayarı niyetine kullanıyor. :)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli ugurlu olsun

Kazasiz cezasiz guvenli surusler Dilerim

HUAWEI - U8850 16 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı Olsun Almış Bulunduğunuz 1.5 dCi Motor 70 HP Aslında 68 HP Olan Araçlar Ticari Araçlar Sıralamasında Kendi Sınıfında İyi Bir Yere Sahiptir ve Bu 70 HP'Lik Motor İle İbreyi 170 - 180'e Oturttuğumuzda Ben Şaşırmıştım Bu Kadar Gitmesine :eek:

​Onuda bizim kangoo oturtmuştu dimi Kaan :D

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Evet Sen Arkada Uyurken Öyle Bir Atraksiyon Olmuştu, Hala Şaşırırım Patlak Bir Kangoo Nasıl Öyle Gider Diye hihi

İyi koşturduk biliyorsun kardeşim.. Yorulmuşum arkada uyumakta iyi geldi beşik gibi vallahi :D

Parola08

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi tanıdıkta vardı benimkinin 2005 modeli sordum ona 150 den sonrası tehlikeli diyor direksiyon titremeye başlıyormuş :D

ramazan_yk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun aracınız. 2500 cc den sonra biraz yavaş kalır kangoo ama kendi sınıfındaki birçok arabayla denediğinizde performansının sınıfına göre güzel olduğunu anlarsınız mutlaka :eyv

Bana kalırsa dijital göstergeyi yol bilgisayarı niyetine kullanıyor. :)

O zaman benim arabamında yol bilgisayarı var :p

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi tanıdıkta vardı benimkinin 2005 modeli sordum ona 150 den sonrası tehlikeli diyor direksiyon titremeye başlıyormuş :D
65 hp olanlarda(diğerlerine binmedim bilmiyorum) 150-160 dan sonra ivmelenme çok yavaş oluyor zaten. :D
150 yeterli gelecektir. :D
Bu arada yollar elverirse 185 e kadar düz yolda gidebildim. :)

Parola08

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimkinde sıkıntı olmaz yani he :D

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
KAngoo sonuçta ticari araba. Ne kadar çok hız o kadar sıkıntı aslında. :)
Titreme sorunu olursa rot balansla çözebilirsiniz. Öncesinde de lastiklerinizi kontrol edin diş durumu nasıl, yarık çatlak varmı. Bunlar sebep olabilir yüksek hızlardaki titremelere diye düşünüyorum. :)
Deneyip görmek lazım. Ama 140-150den sonra titrerse eğer ben pek dert etmem bunu :) Potansiyel belli :)