2009 kangoo aux bilgisi olan !!

cardigans78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.A arkadaşlar benim teyp resimde görüldüğü gibi, sanırım aux yuvası var ama experte basılı tutunca aux on of seceneği çıkmıyor, bilgisi olan arkadaş varsa yardımını rica edeceğim, şimdi bu teybin aux girişi var mı yok mu ? Aux soketi bağlasaam işe yaramz mı?
oYAm3b.jpg
GpvJ3Z.jpg
N95opa.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a Kardeşim. Konuyu 2 Kere Açmışsın Son Açtığını Kaldırdım... Aux Hakkında Benim Tek bildim Senin Aradığın Menüde olmaz hele ki bu model teyplerde direk aux girişine cihazını aygıtını bağlarsın ve arabanın ses sistemine bağladığın aygıtın sesi gider. yani aslında teyp ile sadece bir aracıdır bu bağlantıda bunu açma kapama şansın yok diye biliyorum. bu konuyla ilgili teknik ve donanım bilgiler forumda mevcuttur gerek konular gerekse yorumlarda. :eyv

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şunuda Ekleyiyim Ben Teypte AUx girişi göremedim. aux girişi tıpkı 3.5 mm lik kulaklık girişi gibi birşeydir.

images

Aux girişi böyledir.

cardigans78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şunuda Ekleyiyim Ben Teypte AUx girişi göremedim. aux girişi tıpkı 3.5 mm lik kulaklık gibi birşeydir.
a.s kardeşim de teybin arkasında aux soketi var sokette bu http://www.aliexpress.com/snapshot/6129069276.html
normalde bu kablo bağlanıp teyp menusunden aux on yapılıp sorun çözülüyor benim sorunum ise bu kabloyu alsam teype takabiliyorum ama teyp te experte basılı tutunca auf la ilgili hicbirsey cıkmıyor speed vs cıkıyor, bu kabloyu alıp tksam herhangi bircihazdan ses alabılır mı yım?

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aux Söketi varsa eminsen alıp deneyebilirsin büyük ihtimal çalışacaktır çünkü normalda olan araçlarda da durum şudur ben yanlış bilmiyorsam daha önce çünkü kullanmadım hatta kendi aracımda var aux denerim ... aux a bağlantı olunca yani mp3 player vb takılınca öncelik tanır ses o aygıttan gider hoparlörlere. yani yine belirtiyorum :) aux seçeneği menüde olmaz bağlantı yaptın mı girişine öncelik tanır... teyp orjinal ise auc girişi varsa her türlü olur ben bağlantıları hakkında bilgim yok bu konuda derine inmek için teypin model vs araştırılıp bulunması lazım.

cardigans78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

panayır

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nota işareti basılı tuttuktan sonra soldaki yön tuşuyla ileri geri yap.Orada olması lazım