2009 Kangoo soğutma suyu sıcaklık bilgisi???

karadeniz53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. 2009 model yeni kasa kangoo aldık. Göstergelerde soğutma suyu sıcaklığı ile ilgili hiçbir bilgi yok. Bu araba hararet yapmaya yakın olduğunu falan nasıl gözlemleyeceğiz?? fotodaki gibi göstergeler. tablonun ortasında ekran var ekranda da sadece yakıt seviyesi var. yol bilgisayarı tüketim bilgileri falan yok. yardımcı olabilir misiniz?
ydyva5ed.jpg

karadeniz53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fotoğraf aracıma ait değil temsilidir. Bendeki göstergede aynısıdır. Ekranda motor km, yakıt seviyesi saat ısı bilgisi bulunmakta.silecek kolundan geçiş yapıldığında sadece günlük km ve yağ değişim km si arasında geçiş yapıyor.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk çalışmada yanan ve biraz ısındıktan sonra sönen bir ikaz lambası vardır. o hararet göstergesidir. bizim clio 4 lerde bu şekilde . araç çalıştığında mavi yanıyor ısınınca sönüyor hararet yükselince de muhtemelen kırmızı yanıyor hiç görmedim Allah göstermesin sizinki de buna benzer bir şekildir muhtemelen. bizde de hararet göstergesi saat olarak yok.

karadeniz53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam göstergeleri çektim sizin bahsettiğiniz gibi bişey maalesef bende yok araç çalışınca göstergede ikaz ışığı yok. ben tehlike sınırına gelmeden önce gözlemlemek istiyorum ısı durumunu. Yol bilgisayarı aktifleştirilse falan ekrana soğutma suyu gelir mi acaba? yapan arkadaş var mı?
oEBOrm.jpg

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Z
bu simgeden var orda gündüz açılı bakarsan görürsün. 2014 touch var bende oda aynı sennki gibi. ama korkma kolay kolay yanmaz. yani hararet yapmaz pek bu araçlar 2006 da var bende 210000 de hiç hararet görmedik