2009 ve Altı Araçlara %30 işçilik %30 y.parça İNDİRİM KAMPANYASI.......

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Pakettekilerden 1 tanesi eksik olsa bile garanti bozuluyor Çiğdem...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mail Geldi şimdi 4 yaş üzeri kampanyaymış 2009 ve altı araçlara yapılabiliyormuş..

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Usta paket polensiz de var onu seçerler garanti de bozulmaz sadece örnek veriyorum klima yanmıştır oda polenden kaynaklanmıştır işte ozman girmez yoksa porya değişecek garantiden değiştirirler. hiç bir sorun yaratamazlar.

Son düzenleme:

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
sallamış hocam ama sizi üzecek haberim var sizin araç kaç model :D

karar verin yav, kafamı karıştırmayın :D

Mail Geldi şimdi 4 yaş üzeri kampanyaymış 2009 ve altı araçlara yapılabiliyormuş..

:loll iyi ki tam çıkmadan gördüm bunu 3 dakikalık sevinç kursağımda kalmaz, olsun yine de kurtarıcılığın devam ediyor, hangi servise güvenip güvenmeme konusunda:D

Usta paket polensiz de var onu seçerler garanti de bozulmaz sadece örnek veriyorum klima yanmıştır oda polanden kaynaklanmıştır işte ozman girmez yoksa porya değişecek hiç bir sorun yaratamazlar.

şanssız bendenizi düşünürsek 40 tl falan farkediyordu, yaptırsam daha iyi olur belki de, nakite %10 mudur yani en çok karımız bu durumda, e honda da işçilik %10 parça % 5 diyordu aynı hesap oluyor, hatta diğeri hiç indirim yapmıyor :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
bir de şimdi bu kampanya yüzünden yoğunluk olacak di mi servislerde :slc yandık :(

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
karar verin yav, kafamı karıştırmayın :D

:loll iyi ki tam çıkmadan gördüm bunu 3 dakikalık sevinç kursağımda kalmaz, olsun yine de kurtarıcılığın devam ediyor, hangi servise güvenip güvenmeme konusunda:D

şanssız bendenizi düşünürsek 40 tl falan farkediyordu, yaptırsam daha iyi olur belki de, nakite %10 mudur yani en çok karımız bu durumda, e honda da işçilik %10 parça % 5 diyordu aynı hesap oluyor, hatta diğeri hiç indirim yapmıyor :)

Hakkını helal et Çiğdem hocam son dakikada açıklama maili geldi... :) İndirim çok az hocam neyden %10 indirim yapıyorlar.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

Hakkını helal et Çiğdem hocam son dakikada açıklama maili geldi... :) İndirim çok az hocam neyden %10 indirim yapıyorlar.

helal, helal, diyorum ya tam sevinmeye başlarken öğrenince fazla sevinemeden iyi oldu:) işçilik -parça diye detay vermediler direk %10 nakite indirim dediler, ama ctesi sadece 1 e kadar açık bu biraz sıkıntı, neden vardiyalı olmuyor ki diyeceğim ama yapacak bir şey yok, birkaç servis daha aramalı olmazsa bakalım.

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
helal, helal, diyorum ya tam sevinmeye başlarken öğrenince fazla sevinemeden iyi oldu:) işçilik -parça diye detay vermediler direk %10 nakite indirim dediler, ama ctesi sadece 1 e kadar açık bu biraz sıkıntı, neden vardiyalı olmuyor ki diyeceğim ama yapacak bir şey yok, birkaç servis daha aramalı olmazsa bakalım.

onların paraya ihtiyacı yok hocam anlaşıldı..siz başka yerlere bakın cumartesi biz 18:00 kadar açığız.. düşünün artık büyük servislere bakmayın mekanik yetkili servislere bakın hocam

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Renault-Yetkili Satıcı ve Servis Ağı buradan şehir ve ilçe girin bi bakın hocam sırayla arayın :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş