2010 fluence DRL Gündüz Farı Taktırmak + spoiler

kaos_01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba..2010 fluence aracım var.Aracı yeni aldım.Aldığımdan beri aklımda drl gündüz farı var.2013 fluencelerde ön tampon ve ızgara görünümü değişti..Gündüz farının yeri sis farının hemen üstünde.Gerçekten şık görünüyor.

Ancak 2010 fluencelerde eski tampona koymamışlar..gündüz farı ve yeri mevcut değil.Geçenlerde renault maise mail attım bu konuyla ilgili..drl gündüz farı ve bagaj üstü spoiler taktırmak istediğimi söyledim.

3-5 gün içinde bulunduğum yerdeki yetkili servis beni aradı.Düşüneceğimi söyleyip kapattım.Parça ve işçilik maliyetleri aynen şöyle :

Drl gündüz farı 280 tl + 50 tl işçilik
spoiler 600 tl

spoileri fiyatı nedeniyle askıya aldım..

drl gündüz farını yeri nedeniyle sıcak bakmadılar.yapıştırma filan olurmuş.benim aklımı da karıştırdı açıkçası..
yapıştırma istemiyorum.sonuçta yaramaz çocuk hırlı hırsız adam çok bu memlekette...

siz ne tavsiye edersiniz? taktıran ya da fikir sahibi arkadaşların yorumlarını bekliyorum..tamponu yada ızgarayı deldirmek sizce olur mu ?nereye yapılabilir ?

owev.jpg

dy9h.jpg

klyo.jpg

p7iy.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
led gündüz farları araca gerçekten yakışıyor geçen yolda makyajsız bir fluence gördüm zenonlu beyaz sis takmış ve tam sis farının yanlarına led takmıştı gayet güzel duruyordu fakat nasıl yapılır orasını araştırmak lazım

kaos_01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
led gündüz farları araca gerçekten yakışıyor geçen yolda makyajsız bir fluence gördüm zenonlu beyaz sis takmış ve tam sis farının yanlarına led takmıştı gayet güzel duruyordu fakat nasıl yapılır orasını araştırmak lazım

mutlaka bir şekilde takılacaktır..ancak çingene işi olmasın..sırıtsın istemiyorum..

kaos_01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

mutlaka bir şekilde takılacaktır..ancak çingene işi olmasın..sırıtsın istemiyorum..
http://www.youtube.com/watch?v=qjpu1zMSdxE

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

sis farlarının iç tarafında, ızgaranın en üst boşluğa (çeki demiri takılan kapağın tam alt hizasını kasdettim) nasıl olur ???

kaos_01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sis farlarının iç tarafında, ızgaranın en üst boşluğa (çeki demiri takılan kapağın tam alt hizasını kasdettim) nasıl olur ???

en mantıklı bence de orası..işte yapıştırma filan düşündürüyor beni..ilerde ilk yapacağım iş bu olacak..tabi ki parça fiyatları daha da artacak o kesin..

driverlord

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben makyajlı tampona çevirdim toplamında hepsi 900 lirayı buldu