2010 Şahinlerde bilmediğimiz LPO Paketi :)

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

youtube'ta gezinirken gözüme takıldı :D yazılan yorum: Aga bu 2010 tofaslarda gelen LPO sistemi launch people out.' sistem aslinda karisik ama calismasi guzel arabanin hizini agirligini etki eden siddetin vektorlerini ve ruzgari hesap edip olusan g durumuna gore aracta ki insanlari disari atiyor.burda sadece sagda ki dayinin disari atilmasida bundan kaynaklaniyor olumcul bir etki ve g etkisi altinda kalan aracin sag tarafinda ki yolcu sag salim disari atiliyor ve hayatlar kurtariliyor.lutfen yollara balgam atmayin sonra bu dayilar ustune dusuyor.. :D

onurssxx

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
milletimiz çok yaratıcı hehe

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende diyorum nedir bu LPO. Çok süper olmuş açıklama gerçekten. Okuyunca kendimi gülmekten alı koyamadım.:cool:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
En zor durumda bile espiri patlatma yeteneği olan tek milletiz...:)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her Araçta Bulunmaması Gereken Bir Sistem :aytuğ

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu dayı meşhur oldu zaten.
anahaber bültenlerinde bile kaza haberleri veriliyorken hep bu dayıyı gösteriyorlar.
adamlar bi kaza yaptı meşhur oldu, nereden yaptıysam diyorlardır :D:D:D
işte öldürmeyen Allah öldürmüyor.
kapı açılmasa önce sırtını sonra kafasını kapıya vururdı. beyin travması geçirirdi.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
şahinin suçu yok bu arada. diğeri deli dana gibi basmış

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şahinin suçu yok bu arada. diğeri deli dana gibi basmış

Nasıl şahinin suçu yok ? trafik ışıklarını görmüyoruz yanmadığını farz edelim iki aracında kontrollü geçmesi gerekir ve anayola giren şahin bodozlama dalıyor komple suçlu bence. Ben yeşilde bile geçerken ayağımı gazdan çeker yola göz atarım, şahindeki dayı dua etsin arabada LPO var :D :D

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasıl şahinin suçu yok ? trafik ışıklarını görmüyoruz yanmadığını farz edelim iki aracında kontrollü geçmesi gerekir ve anayola giren şahin bodozlama dalıyor komple suçlu bence. Ben yeşilde bile geçerken ayağımı gazdan çeker yola göz atarım, şahindeki dayı dua etsin arabada LPO var :D :D

anayol şahinin gittiği yol bence.
diğer arabanın geldiği yolun önünde yaya geçidi var, insanlar geçiyor farkettin mi onu