2010 symbol Multimedya Oynatıcı

aslzde

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Renault Symbol 2010 1.5 dCi Authentique aracım var. Aracımın içinde ufak bir değişilik yapmak istiyorum. Araçta radyoyu çıkartıp bir üstte bulunan kısmı aşağı indirerek yerine Navitech DTV-7600 7” Araç Multimedya Oynatıcı (http://www.navitech.com.tr/products.asp?id=74&pid=736) taktırmayı düşünüyorum. Böyle bir çalışma yaptıran veya konu hakkında bilgisi olan var mı? Uygulamada herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım.
attachment.php
attachment.php

Hatam olduysa acemiliğime verin..

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstte bulunan kısımı aşağıya alırsanız üst kısımında bulunan eğimden dolayı aşağıda güzel durmaz gibi .

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Kendinizi Buradan Tanıtırsanız Sizi Daha İyi Tanımak Adına Bilgili Arkadaşlar Yardımcı Olacaktır...

aslzde

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstte bulunan kısımı aşağıya alırsanız üst kısımında bulunan eğimden dolayı aşağıda güzel durmaz gibi .
Aşağıya taktırdığımda ürtteki tuşları kullanmakta sıkıntı çekerim diye düşünyorum. Açılışı kontaktan oluyormuş servis öyle söylüyor.

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bizde bu içten çıkan ekranlı teyibi megane 1 e uygulamışdık. Ama malesef klima ızgaralarını kapatmıştı. Pek güzel bir fikir deil. İyi forumlar dilerim.

aslzde

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bizde bu içten çıkan ekranlı teyibi megane 1 e uygulamışdık. Ama malesef klima ızgaralarını kapatmıştı. Pek güzel bir fikir deil. İyi forumlar dilerim.

İlginize teşekkür ederim peki bu konuda tavsiye verebilirmisiniz.