2011 dizep fluence

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​arkadaslar yardimci olacak kimse yokmu sadece sabah soguk calistirmayi video ile cekeceksiniz mumkun mertebe 2011 ve kartli arkadaslar

Kac gundur aklimda ama ne oluyorsa o an cikiyor kafamdan calistirdiktan sonra geliyor tekrar [emoji3] bu sefer animsatici attim telefona bi aksilik olmazsa sabah cekerim :)

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

azado7

Kayıtlı Üye
42-Konya
Kac gundur aklimda ama ne oluyorsa o an cikiyor kafamdan calistirdiktan sonra geliyor tekrar [emoji3] bu sefer animsatici attim telefona bi aksilik olmazsa sabah cekerim :)

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

Allah razi olsun hocam. Hayirli cumalar

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İsitma bukilerini degistirdim 2 tanesi calismiyordu bende 4unu degistirdim lakin sabahlari soguk calistirmada mars basarken biraz nazli basmaya devam ediyor ve az da olsa beyaz duman atiyor yarin sabah yeni bir video gonderirim sizde bir bakin benim tahminim akü. Lakin elektrikciye ölçturdum iyi dediler :) anladim ki

iyileşme var yani. sabah soğuk ilk çalışmada az duman ve koku normaldir. sıcak motor her zaman soğuk çalışmaya göre rahat alır

azado7

Kayıtlı Üye
42-Konya
iyileşme var yani. sabah soğuk ilk çalışmada az duman ve koku normaldir. sıcak motor her zaman soğuk çalışmaya göre rahat alır

İyilesme var da bana şu sacma geldi. Karti taktigimda isitma bujisi devreye girmiyor. Ancak starta basarsam yani marşa basma ile buji isigi yaniyor. Eski lagunamda boyle degildi. Karti taktigimda isitmalar devreye girerdi. Bende o yuzden sabahlari en az iki defa isitma yaparak calistirirdim arabayi. Malum Bitlis buz gibi. Bunda da isitmayi iki defa yapabilmek adina karti takip starta basip 1 veya 2 saniye icerisinde mars almadan tekrar starta basiyorum mars almadan gosterge isigi sonuyor ve tekrardan basiyorum. Acabq bu yaptigimin bi zarari olurmu?

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
model ve donanımı aynı olan video lazım. donanım farkı olanlarda bile ekran ve yazılımsal fark olabiliyor. mantıken kontak çevirme sonrası tüm ışıklar yanar, tüm sensörlerden sinyal alınıyormu diye beklenir ve ışıklar söner marş yapılmaya hazırdır. çalışmayan ekipman varsa servis ışığı yanar. ya bozuk parça ekranda yazar yada bilgisayara bağlanınca arıza kodu öğrenilir. seninkinde start anında yanan ışık yazılım nedeniyle mi son anda yanıyor, yada arıza mı var? anlamanın yolu aynı yazılıma sahip araçla kıyaslaman

yıl ve versiyon yazın, paylaşım gelirse isabet olur

azado7

Kayıtlı Üye
42-Konya
model ve donanımı aynı olan video lazım. donanım farkı olanlarda bile ekran ve yazılımsal fark olabiliyor. mantıken kontak çevirme sonrası tüm ışıklar yanar, tüm sensörlerden sinyal alınıyormu diye beklenir ve ışıklar söner marş yapılmaya hazırdır. çalışmayan ekipman varsa servis ışığı yanar. ya bozuk parça ekranda yazar yada bilgisayara bağlanınca arıza kodu öğrenilir. seninkinde start anında yanan ışık yazılım nedeniyle mi son anda yanıyor, yada arıza mı var? anlamanın yolu aynı yazılıma sahip araçla kıyaslaman

yıl ve versiyon yazın, paylaşım gelirse isabet olur

2011 model dci 105bg lik

nigne

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 edc dizel privilige aracim ķışın zor calistigi icin konu açmıştım cok yolunu aradim araştırdım ön isitma yapmak icin karti takin start dugmesine basın 2 yada 3 saniye sayın tekrar starta basın arac calismadan kontak kapanmis olur ve ısıtma yapar bunu iki kez tekrarladim -10 derecede faydasi olmadı servis çözdü kizdirma bujiler degisti ve enejksiyon beynine fortma atıldı.ustaya sordugumda arac dışardaki ısıya göre kizdirma ışığının yanma suresi uzar veya kisalir ön isitma yapmaniza gerek yok dedi.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi