2011 Extreme Sonradan Hız Sabitleyici ve Dijital Gösterge Montajı

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar bende 2014 son makyajlılardan megane 3 dci edc joy paket var aracı yavaş yavaş bütçem el verdiğince touch plus a çeviriyorum çok memnun olduğum için masraf yapıyorum sırasıyla multimedya , orjinal megane 3 16 jant , kol dayamalı orta konsol ve hız sabitleme tuşlu orjinal deri direksiyon yaptım.Şuan da hız sabitleme yapmak istiyorum aracımda dijital gösterge var ve ekrana dikkatli baktığında km sayacının yukarısında hız sabitleme rakamları görünüyor direksiyonda hazır düğmeli sanırım birtek el freninin ordaki açma kapama düğmesi ile beyinden aktif edilmesi işi kalıyor bu arada orta konsolu sökerken otomatik vitesin alt kısmında boşta bir soket vardı sanırım oda hız sabitlemenin soketi oluyor yani tesisatı çekilmiş bu durumda anadolu yakasında bu işi iyi yapan bir usta var mı ? araca zarar gelsin istemiyorum zaten uyguladığım hiçbir parça orjinallik dışında değil multimedyayı bile bu yüzden serviste taktırdım diğer kol dayamalı konsol,direksiyon jantlar falanda hep orjinal çıkma yardımlarınızı bekliyorum aracıma ait bir kaç fotoyu paylaşıyorum

ZMvNoo.jpg
LZkPWV.jpg
R1my5Z.jpg

İstanbulda Ortaklar Otomotiv Var İlhan Bey İle İletişime Geçin Ama Hangi Yakada Olduğunu Bilmiyorum...

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ortaklar otomotiv dediğiniz yeri aratınca kartal da ford servisi çıkıyor söylediğiniz yer burası mı ? eğer burasıysa bana çok yakın bir yer önümüzdeki hafta sonu bir götüreyim bu arada İlhan Bey dediğiniz kişi servis yetkilisimi yoksa bu tür elektronik işlere bakan usta mı ?

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ortaklar otomotiv dediğiniz yeri aratınca kartal da ford servisi çıkıyor söylediğiniz yer burası mı ? eğer burasıysa bana çok yakın bir yer önümüzdeki hafta sonu bir götüreyim bu arada İlhan Bey dediğiniz kişi servis yetkilisimi yoksa bu tür elektronik işlere bakan usta mı ?

Numarası Burda Var İlhan Bey'in...

OVYJGz.jpg

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim sizin adınız neydi sizin referansınızla geldiğimi söyleyim

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim sizin adınız neydi sizin referansınızla geldiğimi söyleyim

Ben Gaziantepdeyim İstanbulda Yaptıran Arkadaş Vardı İsmi Ramazan Türk Fluencesine Yaptırmıştı Onu Söylerseniz Hatırlar...

ibrahim50

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar. Ben bu işlemleri Konya'da yaptırdım. Hız sabitleyici montajı direksiyon, cc düğmesi toplam 400 tl civarında oldu.

bauer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İbrahim Bey merhaba konyada hangi servise yaptırdınız bende beyşehirdeyim bu arada

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş