2011 Kangoo CD Çalar çalışmıyor.

omrfrq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a
Abilerim/Kardeşlerim 2011 model Kangoo Multix Chromline aracımın CD özelliği çalışmıyor. Şöyle ki önceden CD takarken bir sorun yoktu ama çıkartırken CD sürücü içinde kenarlarda bulunan çubukları bir kart yardımıyla kenara doğru çekerek CD çıkıyordu. Şimdi ise CD almıyor. İçinde kalan son CD yi teyb i sökerek çıkarttım. Renault servis e söylediğimde teyb in değişmesi gerekir dediler ama tamiri olabilir diye düşünüyorum.Diğer özelliklerinde herhangi bir sorun yok (Radyo, AUX, Bluetooth vs.)
Sizlerden de böyle bir sorun yaşana var mı, varsa sorunu kendi mi çözdü yoksa tamir mi ettirdi?
Yada bana tavsiye edebileceğiniz iyi bir tamirci var mı Anadolu Yakasında.
Saygılar...

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Serviste bakım yapılıyor ve sizin hataniz yoksa ücretsiz değişim yapabilir inanlar var forum sponsorumuz onlara başvurabilirsiniz

omrfrq

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garanti bittiği için değişim olmuyor. Şimdilik Anadolu yakasında bakıyorum ama karşıya geçersem İnanlar'a uğrarım...

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Garanti bittiği için değişim olmuyor. Şimdilik Anadolu yakasında bakıyorum ama karşıya geçersem İnanlar'a uğrarım...
Benimde garanti bitti ama direksiyon simidim değişti aramızda teyp degistirenler var

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
2011 modellerin teyplerinde bu sorun kronikti, bunu belirterek servisle irtibata geçin, aracınız servis bakımlıysa Renault ücretsiz değiştirecektir...