2011 model 85 hp nasıldır?

By_hdR*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşıma benim aracılığımla 2011 kangoo expression aldıracağız. 85 hp güce sahip benim yaptığım sürüşte araç çekişi fena degil. Arac 107,000 km de değişen + boya hic yok. Size soracağım 3 şey var.
1) Vergileri ne kadardır ?
2) 50 yasında birine devri verilirse Sigorta ortalama ne kadar çıkar ?
3) muayane yıllık mı yapılıyor ?

yorumunu eksik etmeyecek olan arkadaşlara tesekkurler , keyifli forumlar...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
6 aylık vergisi 1.6 sınıfındaki araçların en üst diliminden ödenir ve 6 sene düşmeden devam eder,500 lira civarındaydı .
Sigorta primi kişiye ve sigorta şirketine göre değiştiğinden çok farklı fiyatlar çıkabilir.
Muayenesi her yıl yapılıyor, hız limitleri otomobillerden daha düşük vs vs...

By_hdR*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6 aylık vergisi 1.6 sınıfındaki araçların en üst diliminden ödenir ve 6 sene düşmeden devam eder,500 lira civarındaydı .
Sigorta primi kişiye ve sigorta şirketine göre değiştiğinden çok farklı fiyatlar çıkabilir.
Muayenesi her yıl yapılıyor, hız limitleri otomobillerden daha düşük vs vs...
Yorumunuz için teşekkürler Ustam, aracın devrini alsınlarda bakalım artık durum ve vaziyetine , bu gösterge de gidilen yol sıfirlama bizim Megane gibi ki yoksa farklı mı ? Depo doldurup deneyeceğiz ne kadar yakıyor diye

murlofh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle hayırlı olsun, kazasız belasız ve cezasız olması dileğiyle :) Ben Kangoo 2'mi sattım ama hatırladığım kadarıyla yol bilgisayarında o kısma gelip sonra sağ sinyal kolunun ucundaki düğmeye basılı tutacaksın.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Gösterge kullanımı Megane ile aynı...