2011 model OTOMATİK FLUENCE 1.6 16V

POWERFACTOR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HERKESE HAYIRLI GÜNLER BEN 2011 MODEL OTOMATİK FLUENCE 1.6 16V dynamique ALDIM AMA KULLANIM KİTAPÇIĞI YOK ÇOĞU ÖZELLİĞİNİ DE BİLMİYORUM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLABİLECEK ARKADASLAR VARMI ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HERKESE HAYIRLI GÜNLER BEN 2011 MODEL OTOMATİK FLUENCE 1.6 16V dynamique ALDIM AMA KULLANIM KİTAPÇIĞI YOK ÇOĞU ÖZELLİĞİNİ DE BİLMİYORUM BU KONUDA BANA YARDIMCI OLABİLECEK ARKADASLAR VARMI ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

Google play store ve ios app store uzerinden ( hamgisini kullaniyorsaniz ) “my renault” uygulamasini indirip telefonunuza kurun. Akabinde email ve atacinizin sasi numarasi ile kayit olusturup hesabinizi aktiflestirdikten sonra uygulama icerisinden arac kullanim kitapcigini indirebilir veya aplikasyon uzerinden inceleyebilirsiniz.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

POWERFACTOR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekürler

POWERFACTOR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı günler aracı aldım alalı sorunlar bitmedi motor fanı devreye girmediği için hareret yükselmesinden dolayı iki kez yolda kaldım fan takılan parçayı yakıyormuş bugün tekrar aynı sorunla karşı kaşıya kaldım yarın tekrar tamircinin yolu görüldü başka bir konuda 100 km ile gidiyorum vitesi manuele aldığımda 4. viteste gözüküyor bu normalmidir sizden ricam bu konularda bana yardımcı olmanız İZMİR DE İYİ BİR RENO USTASI BİLDİĞİNİZ VAR MI TEŞEKÜRLER

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracınız bva tam otomatik şanzuman ve 4 ileri vitesdir.
manuelde + ve - tuşları ile sıra ile vitesleri manuel olarak değiştirebilirsiniz.
d konumunda bazı devir ve viteslerde buçuklu vites varmış hissi yaşanır.
daha önce tam otomatik corsam da bu yoktu ilk zamanlar değişik gelmişti.
ayrıca aracınız 2 kez hararet yaptıysa büyük olasılıkla contada yakımıştır.
su ve yağı çok sık kontrol ediniz.
bazen hararetten sonra conta sağlam olsada ilerieyen km lerde aldığı hasardan dolayı birden suyu salıveriyor.
motor şanzuman lpg donanım hakkında herzaman yardımcı olmaya çalısırım.2017 eylülden beri aynı aracı kullanıyorum.