2012/13 dizel otomatik megane 3 tavsiyesi

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar sizden tavsiye istiyorum dizel otomatik megane bakıyorum 52-53 bin bir bütçem var ancak joy donanım istemiyorum şuan kullandığım punto mdan bile boş o yüzden touch düşünüyorum enaz sizden tavsiye istiyorum c4 bakıyordum ancak mcp lerin birtakım sıkıntıları olduğunu duydum edc beni üzer mi ? dci nin ne kadar iyi bir dizel olduğundan kuşkum yok şuan çok memnun kullandığım multijeti aratmayacağına eminim ancak otomatik ilk kez sahip olacağım aslında eşim yüzünden otomatiğe bulaşıyorum mesela örnek bir ilan buldum tabi bu araç galeriden sadece öneri olarak sunuyorum görüşlerinizi bekliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...dc-dizel-otomatik-23.000km-de-262544477/detay

vdevir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba
2014 ocak ayında puntomu satıp ikinci el 28000 km'de 2012 meganeIII privilage dci EDC aldım, şu anda 59000 km ye geldi ,memnunum.
tavsiye ederim.

alicem123

Ali Öztürk, Megane 3 1.5 DCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Edc güzel bir şanzımandır sıkıntı çıkarmaz kolay kolay tabi bu kullanan kişiye göre değişir. Onun haricinde DCİ ile uyumu ciddiden harika sıkıntısız bir şekilde rahatlıkla kullanırsınız. Eğer Manuel arıyor olsaydınız kendi aracımı satmayı düşünüyorum 2012 model megane 3 İCON en dolusu sunroof ve Big Xeonon mevcut ama otomatik arıyormuşsun :)