2012 Clio HB park sensörü için yardım

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
degerli üyemiz park sensörü tavsiyesi demiş mustafa abi haricinde 3 sayfada yorum atan kimse bi marka önermemiş :D

arabayı ilk aldıgımızın gün takıldı sensör modacardan cyclone bh-101 marka aldım ekranlı göstergeli sensörlerinide tampon rengne boyattım 2.5 senedir kullanıyorum nerdeyse hiç ama hiç yanıltmadı ve hatta 2 sensörüm bozuk 2 tanesi calısıyor halaa maasallah sıfır hatayla yanasıyorum.. marka olarak cyclone yada cenmax ın park sensörlerinden herhangi birini alın bu işin uzmanları bunlar hatta ben degiştiricem park sensörünü cünkü 2 sensör bozuk nolur nolmaz yanılırda tamponu götürürüm diye degiştiricem ve cenmaxınkini alıcam bu sefer

işte bunu : Cenmax PM-4117MM Geri Vites Mesafe Sensörü Park Sensörü - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 33969310

Valla markasını bilmediğimden yetkili serviste 160 tl ye taktırdım (boyama dahil) demiştim:) alarm cenmax camda yazıyor ama faturadan marka anlayamadım, cahilim ne yapayım:)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla markasını bilmediğimden yetkili serviste 160 tl ye taktırdım (boyama dahil) demiştim:) alarm cenmax camda yazıyor ama faturadan marka anlayamadım, cahilim ne yapayım:)

park sensörüde cenmax ekranlı degildir sadece ötmeli dimi bip bip ötüyor servislerde yok sanırım ekranlı sadece ötmeli var bende işte bu cyclonu 130 a aldım serviste 50 tl yede montajlattım 180 e geldi bana.

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
park sensörüde cenmax ekranlı degildir sadece ötmeli dimi bip bip ötüyor servislerde yok sanırım ekranlı sadece ötmeli var bende işte bu cyclonu 130 a aldım serviste 50 tl yede montajlattım 180 e geldi bana.

Benim gittiğim serviste 2 si de vardı, ancak ben sesli yeteceği (daha doğrusu ekran kafamı karıştırabilir diye) sadece sesli uyarılı olanı sormuştum. Faturada ne cenmax ne de başka bir marka adı anlayabildim, aslında telefon açıp sormak lazım belki de:) Nasıl olursa olsun park sensörü candır diyorum:D

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Bu sensor olayini ben de dusunmekteyim acikcasi. Tampon degisirken taktirayim diyorum.
Cenmaxin bir suru cesidi var farkli farkli kodlara sahip, hangisinin ne kalitede ve ne ozelligine sahip oldugunu ogrenmek gerek.
Ben bir de Valeo olan bir urune rastladim. Valeo olmasi cezbetti beni :D urun hakkinda bilgisi olan var mi?

Valeo Park Sensörü 4'lü - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 30700241

Tek bildiğimn 160 tl ve 4 sensörü olduğu:) Ama bugün arkadan geçen kediyi bile algıladı, tebrik ettim valla :D Kedi de sanki biliyor gibi aheste aheste salına salına geçti:D

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aracımda kullanıyorum hem sesli, hem metre olarak hemde kırmızı sarı yeşil ışıklı olarak uyarıyor markasını bilmiyorum ama 60-70 TL olan ürünlerden.Bende kullanmadan önce gereksiz olarak düşünürdüm ama kullanınca büyük rahatlık çoğu zaman geriye dönmeden sıfır yanaşıyorum :)

caps

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konu biraz eski ama ben sensörleri beyaza boyatmak istiyorum hangi boya kullanılmalı acaba bilen varmı ??