2012 Kangoo 1.5 dCi Multix Chromline Edition Oto Teyp Bluetooth Bağlantı Sorunu

SaDeCe_SeN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başlıkta da Belirttiğim Gibi HTC One M8 Telefonumu Belirttiğim Araca Tanıtamıyorum. Teyp Tarama Yapıyor Ancak Telefon Bluetooth'u Açık Olduğu Halde Telefon Bulanamadı Diyor. LG G3 İle De Denedik Gene Aynı Sorun Var.

Acaba Araba da Teypten Bir Ayar mı Yapmak Lazım. Şimdiden Teşekkür Ederim.

Araç İçi Böyledir. ( TEMSİLİ )

2013-Renault-Kangoo-Multix-1-5-dCi-Privilege-bnekni.jpg

Son düzenleme:

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
telefon görünürlüğü açık değil mi tüm cihazlara açıyorsunuz ?

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba öncelikle sizi üye tanıtım bölümünden daha yakından tanımak isteriz. Sorunla ilgili; Farklı cihazlar la bağlantı yapmanızı tafsiye ederim. Aracınızla kazasız belasız zürüşler dilerim. Keyifli forumlar.

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teyp taraması değilde menüye girip bekleyin tlefondan cihazı seçin. Şifre verecektir teypten onu telefondan girin. Müsait olursam Resimlerim

murlofh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teyp taraması değilde menüye girip bekleyin tlefondan cihazı seçin. Şifre verecektir teypten onu telefondan girin. Müsait olursam Resimlerim

Aynen bu yöntem sorunu çözecektir. Çünkü aynı sıkıntıyı ilk aldığımda bende yaşamıştım bu şekilde çözmüştüm.

SaDeCe_SeN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
telefon görünürlüğü açık değil mi tüm cihazlara açıyorsunuz ?

Evet Telefonumun Görünürlüğü Açık Olarak Deniyorum. :)

Merhaba öncelikle sizi üye tanıtım bölümünden daha yakından tanımak isteriz. Sorunla ilgili; Farklı cihazlar la bağlantı yapmanızı tafsiye ederim. Aracınızla kazasız belasız zürüşler dilerim. Keyifli forumlar.

İyi Dilekleriniz İçin Teşekkür Ederim. İşimin Yoğunluğundan Dolayı Girememiştim Bugün Kısmet Oldu. Üye Tanıtım Bölümüne de Uğrucam :)

Bugün İlk Fırsatta Dediğinizi Denicem. İnşallah İşe Yarar. Sonucu Buraya Yazıcam. :)

Aynen bu yöntem sorunu çözecektir. Çünkü aynı sıkıntıyı ilk aldığımda bende yaşamıştım bu şekilde çözmüştüm.

Bilgilendirme İçin Teşekkür Ederim. :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sonucu bekliyorum...:eyv

SaDeCe_SeN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sonucu bekliyorum...:eyv

Normalde Akşama Doğru Bakacaktım. Ama Sizin İçin Şimdi Denicem Efendim :)

Denedim. Sonuç Başarılı.

Adımlar;

1. Teyp Açıkken Teyp'in En Sağ Alt Köşesinde Yer Alan Tuş'a Basıyoruz. "6" Tuşunun Yanında.

n5ct1.jpg

2. Açılan Menüden "Bluetooth Bağlantı" Başlığına Giriyoruz.

70iav7.jpg

3. 1'den 5'e kadar Sayılar Çıkıcak. Yani Beş Adet'e Kadar Bağlantı Eklenebilir. Ben 1 Olarak Ekledim. Sizde "1"i Seçtikten Sonra Yön Tuşlarından Sağ Tuşa Basıp "Yeni Cep Telefonu Bağla" Diyoruz. Size Bir Kod Veriyor.

rw086s.jpg

28b7bde.jpg

6ge744.jpg

4. Cep Telefonunda "MY_Radiosat"a Bağlanmak İstediğiniz de Araç Teypinde Verilen Kodu Buraya Giriyoruz.

5. Araç Teyp Ekranında "Bekle" Diye Yazı Çıktıktan Sonra "Cihaz Adınız" Bağlandı ve İletişim Kuruldu" Diyor.

dxek2t.jpg

flk0w1.jpg

Son düzenleme:

safakkango

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ArkadaÈ™lar bu konu benimde dikkatimi çekti.2012 authentique te bluetooth var mı ... Menü ve ayarlar bulunamadı.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
ArkadaÈ[emoji769]lar bu konu benimde dikkatimi çekti.2012 authentique te bluetooth var mı ... Menü ve ayarlar bulunamadı.
Teyip üst mesajda ilk resimdeki gibi mi ?