2012 Kangoo İkinci Geri Vites Ampülü

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık güzel olmuş :eyv

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi bende yapmak istiyorum, farın vidalarını söktüm ama farı yerinden çıkaramadım lütfen bi yardımcı olun

Vidaları söktükten sonra tırnak var çekince çıkıyor..:eyv

ensar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi Yapıyosan malzemleri söyle alim yapalım :D
hiç bişey almana gerek yok bağcılar papaz köprüsüne gel ben seni ordan alırım yaparız ama bugün aol sınavım olduğu için sen saat 3 ,4 gibi gel
tel :05321669458

Emre3434

Emre Uğurluel, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim istiyosan sende gel seninkinide yapalım

kardeşim çok iyi olurda sen ne tarafta oturuyosun veya ne tarafta yapacaksın ben ona göre geliyim bide malzeme ne gerekiyor.

ensar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim çok iyi olurda sen ne tarafta oturuyosun veya ne tarafta yapacaksın ben ona göre geliyim bide malzeme ne gerekiyor.
malzeme almana gerek yok ben elektrikçiyim bi tek duylu lamba yok onuda zaten 20 mt aşağımızda aksesuarcı var ondan alırız 2 dk bağcılar papaz köprüsüne gelirsen bn seni alırım az yukarısındayız zaten yalnız saat 3,4 ten önce gelme sınavım var bugün 3 gibi çıkarım

Emre3434

Emre Uğurluel, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
malzeme almana gerek yok ben elektrikçiyim bi tek duylu lamba yok onuda zaten 20 mt aşağımızda aksesuarcı var ondan alırız 2 dk bağcılar papaz köprüsüne gelirsen bn seni alırım az yukarısındayız zaten yalnız saat 3,4 ten önce gelme sınavım var bugün 3 gibi çıkarım

ok kardeşim ampül var kablo var ben yapmaya çalıştım daha önceden bir sürü iş çıkardım başıma :) ben saat 15:00-15:30 gibi seninle iletişime geçerim.

ensar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tmm kardeşim