2012 olduğunu nasıl anlarız?

alex07

Yavuz Temizel,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yeni aldığım henüz plakası bile çıkmamış clio3 HB BVA 110 bg NİGHT&DAY'in gerçekten 2012 model olduğunu nasıl anlarız lütfen yardım bu iş biraz midemi bulandırdı da, şöyleki donanım olarak full gözüküyor, renault sayfasında yan aynaların gövde renginden olduğu standart olarak yazmasına rağmen,benim aldığım beyaz fakat aynalar gövde renginde değil başka bir renk dikkat etmemişim,aldım eve geldim. acaba gövdeyi beyaza boyayıp oraları unuttular mı? içime bir kuşku yerleşti arabaya binme zevkim kalmadı:sinirli motor numarasından veya şasi numaralarından gerçek model yılını fabrika çıkışı olup olmadığını nasıl anlarız? büyük bir hevesle almıştım.aklıma gelen başıma gelmez inşallah.:berbat

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynaların siyah olması özelliktir renaulta , dolu araçlarda oluyor böyle ....sizi diğer modeellerden hemen ayıran bir özellik...

alp_toker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abicim night&day modellerinin tamamında aynalar gri renktir ... ister kırmızı ister siyah farketmez ... gövde rengi değildir :eyv bundan önce üretilen 20th yüzyıl versiyonu da aynalar siyahtı

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İçinizi rahat tutun

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracım 20.TH serisi idi ve aynalar siyahtı, night&nay serisi araçlarda da gri renktir, alt versiyonlarda ise aynalar gövde rengidir...
Aracınızda sorun yok rahat olun...:eyv

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Derdiniz sadece ayna olsun ....kazasız belasız sürüşler,hayırlı olsun.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​2011 model yılına sahip bir aracı 2012 diye satamazlar merak etmeyin...

drtroy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun güle güle kullanın. O kadar para verdiniz keyfini çıkarın. Baktınız ayna dışında eksik yada sorun var direk merkeze şikayet edin hemen sorunu çözeceklerdir:D

reis64

Mustafa Fındıklar,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun anlattıklarına göre ters bir şey yok rahat ol.