2012 symbol çok hafif geliyor

club1520

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi forumlar.Ben 3-4 ay once 2012 1.2 16v 75 b gücünde 16 binde symbol araç aldım ama aracım çok hafif geliyor sanki takla atacak gibi geliyor bu sizlerdede oluyormu acaba.Bu aracımdan önce 98 model broadwayim vardı broadway bundan daha oturaklıydı ama bu sanki takla atacak gibi bişey devirecek gibi geliyor normalmi acaba.Araca alışamadım bi türlü bu yüzden satışa çıkardım acaba bir sorunmu varki

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi forumlar.Ben 3-4 ay once 2012 1.2 16v 75 b gücünde 16 binde symbol araç aldım ama aracım çok hafif geliyor sanki takla atacak gibi geliyor bu sizlerdede oluyormu acaba.Bu aracımdan önce 98 model broadwayim vardı broadway bundan daha oturaklıydı ama bu sanki takla atacak gibi bişey devirecek gibi geliyor normalmi acaba.Araca alışamadım bi türlü bu yüzden satışa çıkardım acaba bir sorunmu varki

Forum kuralları gereği RENAULT FAN CLUB ÜYE TANITIMLARI Buraya girerek kendinizi tanıtın ve bizde size daha kolay yardımcı olabilelim:eyv

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı biraz basarsanız bir nebze bu sorununuz azalır diye düşünüyorum.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

club1520

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı biraz basarsanız bir nebze bu sorununuz azalır diye düşünüyorum.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

onuda düşündüm ama cesaret edemedim yapmaya

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
onuda düşündüm ama cesaret edemedim yapmaya

Cesaret edemeyecek bir şey yok zaten aracınız standartlara göre yüksek. Öyle abartı basmaya da gerek yok 3.5 cm'lik yay bile işinizi görür diye düşünüyorum, konuya daha hakim olan arkadaşlar size daha iyi yardımcı olabilir. :)

Son düzenleme:

club1520

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginiz için teşekkürler:) yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba bu konu beni çok sıkıyo ve aracım bu yüzden satıcam durum çözülmezse :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede satın bana hafif geliyor diye megane almıştım :)

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şirket aracım 2012 dci . Aynen leylek gibi dengesiz fren ve yol tutuşu güven vermiyor. Modern toros :confused:

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

club1520

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Banada modern brodway gibi geldi zaten brodway bundan daha fazla güven veriyordu bana:) acaba biraz bassak arabayı faydası olurmuki

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Broadwayin kullanımı daha fazla fiziki güç gerektirdiği için öyle geliyordur tabi ki broadwayden daha iyi ancak son model symbol bile megane 1 kadar iyi yol tutmuyor