2013 1.2 İcon Marş sorunu (çalıştırma problemi)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
bende tam onu soracaktım aykut bey maise videoları göndersem sonuç alabilirmiyim diye

Sonuç alabilirmisiniz, alamazmısınız bunu bilmeyebilirim. Siz müşteri hizmetlerine bir e-mail yazarsınız ekinede bu videoyu koyarsınız. Görüştüğünüz servis veya servislerin isimlerini belirtirsiniz, başvurduğunuz tarihleri ile onlar bu konuda araştırma yaparak size geri dönüş yaparlar. Verdikleri cevaba istinaden de siz bir yol belirlersiniz.

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilginiz için teşekkür ederim aykut bey mail atıcam mais e

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
ilginiz için teşekkür ederim aykut bey mail atıcam mais e

Ne demek biz bu sorunlar, sıkıntılar için buradayız. RFC iyi günde, kötü günde renault sevdalılarına bir nebze de olsa destek olabilmek adına hizmet veriyor.:eyv

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz servise götürdüğünüzde bu durum oluşmuyorsa video üzerinden iş yapmak istemezler. Gerekirse aracı bir gece orada bırakın sabah onlarla beraber servisi açın ve aracı çalıştırmalarını isteyin. Yakıtı güvendiğiniz bir markanın aynı istasyonundan almaya çalışın en son olarak Mais'e e-posta ile müracaat edin. Geçmiş olsun :eyv

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkeze günaydın
Bu durum aracı aldığımdan beri mevcut ve bir çözüm bulamıyorum bu duruma. Buda çok canımı sıkıyor sonuçta sıfır araç:( acaba sizler boyle bir durumla karsılastınız mı video çektim ama ins olmusturqw

busorun bendede olmuştu sonra birgün hiç çalışmadı servisi aradım araca geldi beyni resetledim dedi araç çaıştı sonra seyir halindeyken eksoz emilisyon hatası ve motor arıza ışığı yandı forumda paylaşmıştım servise götürdüm cihaza baladılar bişeyler yaptılar araç başında deildim naptıklarınıda bilmiyorum test sürüşüne çıktılar sonuç başarısız aracın kalması lazım maisten yazılım cd si isteyecez dediler araç serviste 1gün kaldı yazılım maisten geldmiş ve yüklemişler sorun düzeldi .aracı cihaza baladıklarında hata bulamamışlardı bendede. sorun yazılımsalmış yüklediler ve düzeldi,. geçmiş olsun,

m.ali01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
- Kaç derecede acaba böyle çalışıyor tanıdığımda 2005 laguna var bir kere ben kullanacaktım 2 gün yatmıştı tek start basmam da çalıştı 2005 model araç -4 de çalışıyor bence anormallik var.Fakat -10 vs ise normal olabilir renault ilk çalışmaları pek başarılı değil zaten soğukta benzer konular vardı.

umarım çözüm bulursunuz

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı 5 gün serviste bıraktım sorun arastırılsın bulunsun diye ayarladık diyolar gecistiriyolar. servistede normal calısıyo:) sürekli pc ye bağladık sorun gozukmüyo diyolar bi ara yüklemeden bahsettiler ama tam anlamamıstım bu sefer yeni yazılım yüklenmesimi isticem bakalım ne olacak. bu arada hava sıcaklagı fark etmiyor yaz kış oluyo bu sabah ve aksam calısmadı gene

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ve ne hikmetse ne zaman bu kez yapmasın calıssın rezil olucaz gene dediğim mekanlarda calısmıyor ne zaman ki hadi calısma görsünler dediğim yerlerde de sorunsuz calısıyo