2013 1.5 dci sporttourer nasil

ekotron

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar. Megane 3 1.5 dci sporttourer gt line otomatik almayi dusunuyorum. Arac 210 binde. Otomatikleri nasil bu araclar genel anlamda nasil. Nelere dikkat etmeliyim. Bilgilendirirseniz sevinirim . Saygilar

sezergokalp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar. Megane 3 1.5 dci sporttourer gt line otomatik almayi dusunuyorum. Arac 210 binde. Otomatikleri nasil bu araclar genel anlamda nasil. Nelere dikkat etmeliyim. Bilgilendirirseniz sevinirim . Saygilar

Öncelikle hayırlısı olsun
Bende aynı aracı satın almak için arayış içerisindeyim temizi az km denk gelirse almayı planlıyorum.
Araç malum EDC şanzuman ki bu araçlarda sıkıntı çıkaracak nadir parça şanzuman ve sıkınıtı çıkarsa maddi anlamda üzer.
Araç 210 bine gelmiş ki bayağı yol yapmış anlamına gelir ve ülkemizde malum araba 150-160 binlere geldiğinde hurda muamelesi görüyor halbuki biniciysen ve araç düzenli bakıma girdiyse alınır. Fakat gel gelelim 2. el satışa, bu arabaya ne kadar binip elden çıkarmayı düşünüyorsun, km den dolayı satması bayağı zor olacak gibi görünüyor.
Takdir sizin fiyatı uygun (ilerde satmak isteyince çok zarar ettirmeyecek) araç temiz ise neden alınmasın.

Bu arada araç donanım olarak nice markaların premium diye sattıkları araçlara kök söktürür ve sürüşü ciddi keyiflidir.