2013 FLUENCE TOUCH PAKET ve TOUCH PLUS PAKET FARKI

SANCAR12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba.

2013 fluence sahibiyim. Ancak aracımın touch paket mi yoksa touch plus paket mi onu anlayamadım. İki paket arasında ki fark nedir. Ruhsatta veya sigorta, kasko kağıdında touch plus diye belirtiyor mu. Bu farkı nasıl anlayabiliriz.

Yardımcı olursanız sevinirim.

SANCAR12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim. Aracımı satmayı düşünüyorum ilan sitelerinde baya fiyat farkı var touch ve touch plus arasında

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Touchla touch plus arasında gündüz led farları model yılına göre led stoplar, akıllı kart sistemi, otomatik katlanır yan dikiz aynaları ve üzerinde led sinyaller bide hız ayar ve sınırlayıcı var.

SANCAR12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Touchla touch plus arasında gündüz led farları model yılına göre led stoplar, akıllı kart sistemi, otomatik katlanır yan dikiz aynaları ve üzerinde led sinyaller bide hız ayar ve sınırlayıcı var.

2013 model aracım hız ayar ve sınırlayıcı var, akıllı kat sistemi start stop var, katlanır yan aynalar ve gündüz led farları yok.

Ruhsatta touch plus diye belirtiliyor mu peki bilginiz var mı.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet donanım seviyesi neyse o yazıyor.

brsdr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar.Bir türlü içinden çıkamadığım bir durum var.

Aracım 2014 model icon paket 110 beygir dizel manuel aracım var. İcon pakete dahil herşey var. arka kol dayama. far sensörü, yağmus sensörü vs hepsi var. jantlar da 17 lik çelik. her şey var ama "katlanır ayna " yok arkadaşlar. ayna kapaklarını söktüm ayna açıp kapatan motorlar yok. sürücü kapısı ayna kontrollerinde ayna kapatan açan buton yok.

benim bildiğim icon larda standart donanım neden benimkinde yok? aydınlatacak bir arkadaş dost varsa sevinirim

Zafer Aras

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstad güzel bi konuya değindin. Bende de 2014 touch plus diye bilerek aldığım bi araç var. Bir çok yerde bende araştırdım ama tam farkı bulamadım. Bende mesela dijital klima yok, çelik jant yok, arka kol dayama yok, tavan mikrofonu da yok. Anahtarsız (kartlı). Bence benim aracım touch paket. Ruhsatta da yazmıyor malesef

SANCAR12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstad güzel bi konuya değindin. Bende de 2014 touch plus diye bilerek aldığım bi araç var. Bir çok yerde bende araştırdım ama tam farkı bulamadım. Bende mesela dijital klima yok, çelik jant yok, arka kol dayama yok, tavan mikrofonu da yok. Anahtarsız (kartlı). Bence benim aracım touch paket. Ruhsatta da yazmıyor malesef

Renault Port uygulaması üzerinden Renault Türkiye'ye whats app uygulaması aracılığı ile touch plus paketlerin ruhsatta touch plus olarak mı yoksa touch olarak mı geçtiğini sordum. Aldığım cevap araçların paketlerinin ruhsatta touch olarak geçtiği, plusın opsiyon olduğunu ilettiler.

Bunun üzerine 2013 ocak ayına ait araç broşürünü istedim. Dedikleri gibi broşürde de plus opsiyon olarak gözüküyor. Yani araç temelde touch paket ancak touch pakete ek belirli donanımlarda varsa touch plus olarak adlandırılıyor ama ruhsatta touch olarak geçiyor.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 modellerle 2015 ve sonrası bile farklı