2013 Joy Hız Sabitleyici

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de 2010 expression var saatim analog olan modeli yani bildiğim kadarıyla cc ile uyumlu olan fakat diğer gerekli olan donanıma sahip mi fikrim yok cc simgesi falanda var direksiyon falan değişince işlem nasıl gelişiyor hiç bir fikrim yok ve renault servisleri de işin yasal boyutundan dolayı hiç bir şekilde yardımcı olmuyor . Ne gibi bir yol haritası izlemek lazım şuan sizin cc sorunsuz normal bir şekilde çalışıyor mu ?

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de 2010 expression var saatim analog olan modeli yani bildiğim kadarıyla cc ile uyumlu olan fakat diğer gerekli olan donanıma sahip mi fikrim yok cc simgesi falanda var direksiyon falan değişince işlem nasıl gelişiyor hiç bir fikrim yok ve renault servisleri de işin yasal boyutundan dolayı hiç bir şekilde yardımcı olmuyor . Ne gibi bir yol haritası izlemek lazım şuan sizin cc sorunsuz normal bir şekilde çalışıyor mu ?

Benim CC Sorunsuz Çalışıyor Bir Sıkıntı Yok Renault Servisleri Yanaşmıyor Buna Özel Servislerde Clip Cihazı İle Açtırabilirsiniz Tabiki Usta Bu İşten Anlayacak Gerekli Donanım Olup Olmadıgını Orta Konsolu Sökerek 8 Pinli Soketin Olup Olmadığına Bakar Öğrenebilirsiniz.İl Olarak Hangi İldesiniz Eğer Konyada İseniz Orda Yardımcı Olacak Arkadaş Var...

Blue_Dream

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tmm bugün şu el frenin oraları bi söküp bakayım. Maalsef İzmitteyim .

es911

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün ben de yetkili servise sordum. hatta takanlar var dedim ama yok takmıyoruz dediler.

es911

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her özel servis yapabilir mi bunu acaba

AŞiKaR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her özel servis yapabilir mi bunu acaba

İşten Anlıyorsa Yapar Mesela Konyada Renault Renpaz Servisi Var Bu İşlerden Anlıyor ve Yapıyor...

Dr.Sma

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Süper olmuş gayet ucuza da yaptırmışsın hayırlı,uğurlu olsun.