2013 Peugeot RCZ Makyajlandı!

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç gerçketen başarılıdır.. Ben gerçi eski halinin daha hırçın olduğunu düşünüyorum ama olsun.. 156 hp mini cooper s de ilk kullanılan motoru vardır ve peugeot bu araçta 6 ileri yeni nesil tam otomatik şanzıman kullanmıştır. hatta bu araçtan sonra 308 cc de kullanılan 4 ileri verimsiz tam otomatik şanzımanda yeni 6 ileri ile değişmiştir... PSA-BMW ortak yapım bir motordur.. 2ooHP seçeneği 6 ileri manuel şanzımanla sunulmaktadır... Aracın sizi en çok şaşırtacak özelliklerinden biride ilk kullandığınızda üst devirlerde aracın içinde duyacağınız ve insanı tahrik eden motor sesidir.. bu ses manifolddan kabin içine verilen özel bir kanal sayesinde alınmaktadır.. Aracınızda Cai VAr gibi bir hisse kapılamnızı sağlar ama dışarda hiç ses yok denecek gibidir.. Ve bagaj böyle bir araçtan beklenmeyecek kadar muhteşem bir bagajı vardır.. En kötü noktası ara koltuk beklemeyin arkada oturmak tavan yapısından dolayı zulumdür.. ve ekranlı modelin gelmemeside bence bir eksi çünkü ön göğüs ekranla bambaşka duruyor.. Şase kodu 308 rcz diye geçer.. (Eski Bir Peugeot satıcısı olarak beğendiğim bir makina..) Ben satarken Yearling ve Carbon Donanımları vardı.. sonrasında bayaa bir değişmiş galiba ama..