2013 sonrası Symbol kırılan bagaj düğmeleri

mehmetrtn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhabalar, kendi çalıştığım şirketin kolay kırılan bagaj düğmeleri için bir çözümü var, bu konuda sıkıntıları olan arkadaşlar olduğunu biliyorum, bu konuda size yardımcı olabilirim. Eski parça sökülüp yerine kırılmayan demir bagaj düğme kovanı takılıyor. Ben kendi aracıma taktırdım. Sizlerde isterseniz benimle iletişim kurun, gerekli yönlendirmeyi yaparım, gelecek olursanız beni sorun kendi aracıma da yaptırdığım birkaç şey var, onları da gösterebilirim :)

8No6kr.jpgzJqGmB.jpg

Ekli dosyalar

• 8No6kr.jpg
    8No6kr.jpg
    56.9 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:

yuhuju

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhabalar, kendi çalıştığım şirketin kolay kırılan bagaj düğmeleri için bir çözümü var, bu konuda sıkıntıları olan arkadaşlar olduğunu biliyorum, bu konuda size yardımcı olabilirim. Eski parça sökülüp yerine kırılmayan demir bagaj düğme kovanı takılıyor. Ben kendi aracıma taktırdım. Sizlerde isterseniz benimle iletişim kurun, gerekli yönlendirmeyi yaparım, gelecek olursanız beni sorun kendi aracıma da yaptırdığım birkaç şey var, onları da gösterebilirim :)

8No6kr.jpgzJqGmB.jpg

Merhaba hırsızların bagaj düğmesine sert bir şekilde vurarak açtıklarını duydum bunun faydası olurmu acaba?

Ekli dosyalar

• 8No6kr.jpg
    8No6kr.jpg
    56.9 KB · Görüntüleme: 0

mehmetrtn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba hırsızların bagaj düğmesine sert bir şekilde vurarak açtıklarını duydum bunun faydası olurmu acaba?

Orjinali plastik o durumlar malesef olabiliyor, ama bu metal, vurmayla kırılacak bir parça değil

fatihselman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nereden temin edebiliriz ?

medetres

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nereden temin edebiliriz bunları ayrıca Yokuş kalkış açtırma içinde size ulaşmak istiyorum.

renosymbol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Temin eden oldu mu arkadaşlar?

renosymbol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arkadaşa ulaşamıyorum. Bu kilit koruma çerçevesini başka nereden bulabiliriz?