2013 Yellow Dacia Sandero Stepway =)

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah allah hayırlı kazançlar versin

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sarı Çok Yakışmış, Bende Şahsi Kullanacak Olsam Bu Renge Kaplattırırdım Açıkçası :eyv

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kaplama olayı iyimiş her renge yapılabiliyormu dayanıklımı acaba ?

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah hayırlı işler nasip etsin

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 numara araç :D

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Bende bu kaplama konusunda biraz bilgi almak istiyorum, nasıl bir malzeme kullanılıyor, maliyeti normal boyatmaya göre nasıl, istenildiğinde sökülebiliyor mu? sökülür ise altındaki orjinal boyaya zarar veriyor mu? gibi sorularıma konu hakkında uzman ve bilgisi olan forum üyelerinden yorum yazmalarını rica edeceğim. Açıklamalar için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaplama orijinal boyaya zarar vermeyen daha sonradan boyanmış parçaya da çıkarılırken hassas davranılırsa zarar vermeyen bir malzemeden yapılıyor, bu yüzden boyana bir zarar vermez

kaplama yapılması için arabanın bazı aksamları sökülüyor, bu yüzden kaliteli bir yere yaptırman gerekir, sökülüyor dediğim mesela tavan çıtaları aynalar farlar vs..

ufak darbelere çiziklere karşı korur, kaliteli folyo sağlamdır korur, ayrıca aracın orijinal renginin solmasını da engeller, sadece boyayı korusun dersen şeffaf kaplama da mevcut, çizik ve taşlar gibi önden direk gelen sorunlar için de bölgesel olarak kaplama da yaptırabilirsin

renk değişikliği durumunda ruhsata işletiyorsun çok birşey tutmuyor

kaliteli bir yere yaptırırsan 5 sene garanti veriyor, işçilikten kaynaklı sorunlarda hemen çözülüyor, onun dışında herhangi bir kaza durumunda diyelim ön tamponu vurdun tek ön tamponu tekrar kaplatırsan yeterli arabayı tamamen kaplatmana gerek yok folyonun rengi solmadığından ton farkı olmuyor

ALINTIDIR

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault bence sadece sıvı sarı rengi sadece RS modellerde değil hepsinde seçenek olarak çıkarsa güzel olur diye düşünüyorum mesala sıvı sarı magane 3 güzel durur gibi...

serhat1628

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence sarı renk maviden daha çok yakışmış allah kaza bela vermez inşallah

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Arabamı aldığımda ziebart da boya koruma, ses yalıtım, on kaput yarısına kapı eşiklerine bagaj girişine seffaf jiletin yaptırdım. Ayrıca toz ve leke koruma yapıldı. Bu işlemleri yaptırdığım sırada oradaki usta tavanı siyah kaplama yapalım güzel durur arabanızda demişti, ona istinaden bu konuyu görünce biraz araştırayım dedim. Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler...