2014 clio 4 1.2 tce icon / TRİGER ZİNCİR

Bayazittt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alın size bir sorun daha. Aracın modelini yazdım. Motordançır çır ses geliyor yapını değiştirdim yine gitmedi sanayide usta triger zinciri gevşemiş yap pompasınıda değiştirmek gerek dedi aşağı yukarı 1500 tl gibi fiyat çıkarttı. Şimdi bu sorunu yaşayan arkadaşlardan bilgi rica edeceğim ve ayrıca sanayide yaptırmaktansa yetkili servise mi gitsem +4 yaş indirimi varmış%20 . Birde şu kılın önden gelen garc gurc sesi var. Viraj denge demirinden mi artık nerdense . Bilgili ve tecrübwli arkadaşlardan cevaplarını bekliyorum. Kazasız belasız günler dilerim

slayerbugs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alın size bir sorun daha. Aracın modelini yazdım. Motordançır çır ses geliyor yapını değiştirdim yine gitmedi sanayide usta triger zinciri gevşemiş yap pompasınıda değiştirmek gerek dedi aşağı yukarı 1500 tl gibi fiyat çıkarttı. Şimdi bu sorunu yaşayan arkadaşlardan bilgi rica edeceğim ve ayrıca sanayide yaptırmaktansa yetkili servise mi gitsem +4 yaş indirimi varmış%20 . Birde şu kılın önden gelen garc gurc sesi var. Viraj denge demirinden mi artık nerdense . Bilgili ve tecrübwli arkadaşlardan cevaplarını bekliyorum. Kazasız belasız günler dilerim
Trigerin kayis degilde zincir olduguna eminmisiniz benim bildigim renault da sadece 2.0dci larda zincir var. 1.2 gibi kucuk bir motorda zincir oldugunu ilk defa duydum...

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cliovural53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 joylarda kayış mevcuttur 1.2 tce leri bilmiyorum ama zincir olmaması gerekiyor

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
0.9 TCe zincirli, 1.2 TCe de zincirli diye hatırlıyorum.

Hsm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende 1.2 turbo icon var triger zincir aralık ayında kayış setini değiştirdim oradan biliyorum