2014 symbol spor yay

by_ey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar uzun bi aradan sonra yeni aracıma kavuştum ama herzaman olduğu gibi yine rahat duramayıp aracımı basmaya karar verdim ancak sahibinden.comda buldugum yayların satıcılarına ulastım 2014 kasaya uymaz diyorlar hayala kırıklığına uğradım resmen ancak bi umut 2012 symbol veyatta 2014 clio yayı uyum sağlarmi bu bilgilerinize yardımlarına ihtiyacım var reno

c@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun...

eibach.de sitesinde baktigima gore araciniza uygun yay yok.. Ama ya dacia logan icin var.. Onun yayi sizin araca olur diye dusunuyorum.. Bir arastirmanizi oneririm...

Bana aracinizin motoru ne oni soylerseniz parca kodunu da verebilirim size..

by_ey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracın motoru 0.9 tce bende senın gıbı dusunuyorum çünkü yaylara baktıgımda 2012 kasa symbol ve loganın yayıyla ayna oldugunu goruyorum bi ihtimal inşallah uyar

c@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugun reno da baktim, araba romanya dan ithalmis... Kesin aynidir yaylar...

Eibach sitesinde de 0.9 motor icin yay gozukmuyor.. Asf otomotivin icin de ft tuning var.. Onlar ile konusun derim ben..

Mert K2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba..

Bende 1.2 symbol sahibiyim. Araç romanya , rusya gibi birkaç ülkede dacia logan olarakta geçiyor. Fakat eski kasa loganlarla uyumlu mu acaba yaylar. Ben daha çok sandero larla uyumlu olabilceğini düşünüyorum çünkü dikkat edersek symbol ün hatchback versiyonu ve dacia logolusu sandero. Bende spor yay almayı düşünüyorum eğer araca uygun yay bulursanız , bilgilendirirseniz çok sevinirim..

Mert K2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekrardan merhaba.. Honca civic 97-2000 kasa için üretilmiş olan coilover (anahtar ile ayarlı) spor yaylar araca uyum sağlıyor , tabi usta ellerde. 200 tl ye temin ettiğim yaylar için 350 tl ustalık verdim. fakat işin artısı aracın yüksekliğini aracı krikoya alıp 10 dakikada ayarlayabilmek. Eksi yanı ise zaten sert olan yürür iyice sertleşiyor kum tanelerini hissediyorum:)

by_ey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekrardan merhaba.. Honca civic 97-2000 kasa için üretilmiş olan coilover (anahtar ile ayarlı) spor yaylar araca uyum sağlıyor , tabi usta ellerde. 200 tl ye temin ettiğim yaylar için 350 tl ustalık verdim. fakat işin artısı aracın yüksekliğini aracı krikoya alıp 10 dakikada ayarlayabilmek. Eksi yanı ise zaten sert olan yürür iyice sertleşiyor kum tanelerini hissediyorum:)

oncelıkle hayırlısı olsun bıde resımlerı paylaşırsan daha cok mutlu olucam ve dırek bende yonelıcem honda coıl ıcın bı sorum daha olucak urunu sadece onler içinmı yoksa on arka olarak takımmı?