2014 yili oyak kampanyasi

yalnızefe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
forumda arattım, 2014 yılı oyak kampanyası hakkında konu bulamadığım için buraya açıyorum. bugün itibariyle oyak kampanyasından 15 kasımda clio st 1,5 dci icon 90 bg. siparişimi zar zor iptal ettirerek, yerine megane hb 1,5dci touch plus 90.bg beyaz renk başvurusunu vermiş bulunmaktayım. şubat-mart 2015 teslimi 2015 model olarak teslim edilecek. bu yılki kampanya geçen yıla göre daha cazip olduğundan başvuruların çok yoğun olduğu söyleniyor.ankara mais yetkililerinin dediğine göre ankaran 1000 nin üzerindeymiş. oyak kampanyasından yararlanan arkadaşlar bu başlık altında bilgilerimizi paylaşırsak araç teslimi, kasko vb. konularda birbirimize yardımcı olabiliriz.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi hayırlısı, şimdiden hayırlı olsun aracınız.

c@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun simdiden araciniz...:)

yalnızefe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
forumda kampanyadan araç alan kimse yok sanırım..

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de Clio 4 GT Line 1.5 dCi... :D

yalnızefe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun aracınız, ne zaman nereden başvurunuzu yaptınız

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara Mais... Kampanyanın bitimine 2-3 gün vardı. :)
Aslında paramı yine RS'e yatıracaktım ama gıcık olduğum hadiseler yaşandı. Ben de alternatif ve pişman olmayacağım seçeneklerin başında gelen Clio 4 GT Line'a yöneldim. Buradan Meg 3 RS ya da Clio 4 RS'e zıplamak daha rahat olacağından şüphem yok.

yalnızefe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara Mais... Kampanyanın bitimine 2-3 gün vardı. :)
Aslında paramı yine RS'e yatıracaktım ama gıcık olduğum hadiseler yaşandı. Ben de alternatif ve pişman olmayacağım seçeneklerin başında gelen Clio 4 GT Line'a yöneldim. Buradan Meg 3 RS ya da Clio 4 RS'e zıplamak daha rahat olacağından şüphem yok.

ankara mais hakkında başka forumlarda çok şikayet okumuştum, özellikle oyak kampanyalarından araç teslimi vb. konularda umarım sorunsuz teslim alırız araçlarımızı..bende son gün başvuruyu güncelledim.bakalım ne zaman arayacaklar.ankara dışından mı başvurdunuz?. ben adanadan gelmiştim.plaka, kaskoyu maise mi bırakacaksınız yoksa kendiniz mi? dışarıdan da kasko trafik sigortası yaptırılabiliyor.