2014'ün İLK SÜPRİZİ KARAHAN'dan

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ALLAH mutlu mesut etsin murat abi gelebilirsek geliriz ALLAH ın izniyle babadan izin koparırsak :) genelde pazar günleri beni yanına alır işte ona yardım ederim fakat bakalım hayırlısı gelebilirsem gelirim fatih evlendirme dairesi dediğin yer emniyetin karşısındaki zübeyde hanım mı yoksa başka bir yerde mi? bir akrabanın orda olmuştu da akdeniz cd.sinde :)

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah bir yastıkta kocatsın Murat'ım (gerçi kocadın kocayacağın kadar ya neyse :)) )
Allah izin verirse tam tekmil oradayız :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
ALLAH mutlu mesut etsin murat abi gelebilirsek geliriz ALLAH ın izniyle babadan izin koparırsak :) genelde pazar günleri beni yanına alır işte ona yardım ederim fakat bakalım hayırlısı gelebilirsem gelirim fatih evlendirme dairesi dediğin yer emniyetin karşısındaki zübeyde hanım mı yoksa başka bir yerde mi? bir akrabanın orda olmuştu da akdeniz cd.sinde :)

Evet orası Vatan caddesindeki salonda...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sağol kardeşim gelebilirsen çok mutlu olurum :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah bir yastıkta kocatsın Murat'ım (gerçi kocadın kocayacağın kadar ya neyse :)) )
Allah izin verirse tam tekmil oradayız :eyv

Valla yusufum sana da bana da uğur getirir benim nikahım sana da symbolün :)

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Kısmet olursa orda olmayı istiyoruz..

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Geliyorum

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten çok sevindim harika haber dostlarımızın mutluluğu bizide mutlu eder:eyvAllah tamamına erdirsin bir ömür boyu mesut bahtiyar eylesin sizleri dileğimiz budur:bravoçok istememe rağmen katılamıyorum:(toplantıya gelemememle aynı neden eylüle kadar maalesef:(

kadinimmutluyum.jpg

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten çok sevindim harika haber dostlarımızın mutluluğu bizide mutlu eder:eyvAllah tamamına erdirsin bir ömür boyu mesut bahtiyar eylesin sizleri dileğimiz budur:bravoçok istememe rağmen katılamıyorum:(toplantıya gelemememle aynı neden eylüle kadar maalesef:(

kadinimmutluyum.jpg

Abim iyi dileklerin için teşekkür ediyorum konuyu bildiğimden sorun yok :eyv :anla