2015 Clio Ses sistemi yardım!

Oguz9119

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,
2015 model Clio Gt-line aracımda R-nav multimedia sitemi var. Bası kısmama rahmen ses çok bozuk çıkıyor. Mevcut sisteme amfi takmadan sadece kapı hoparlörlerini değiştirmek istiyorum. İsteğim yüksek ses değil sadece daha net ses almak istiyorum. Bütçem 1500 tl bana yardımcı olabilir misiniz ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,
2015 model Clio Gt-line aracımda R-nav multimedia sitemi var. Bası kısmama rahmen ses çok bozuk çıkıyor. Mevcut sisteme amfi takmadan sadece kapı hoparlörlerini değiştirmek istiyorum. İsteğim yüksek ses değil sadece daha net ses almak istiyorum. Bütçem 1500 tl bana yardımcı olabilir misiniz ?

1.500 tl ile amfi bas dahil orta duzey ses sistemi yaoabilirsiniz. Mid ve tizler dahil. Ama amfi ve basa gerek yok derseniz kapilara kaliteli hoparlor ve ön tarafa iki tane kaliteli tweeter alirsaniz sizi tatmin edecek duzeye gelir ses. Bunu da 1.500 tl ye rahat yaparsiniz diye düşünüyorum. Zira ses sisteminde amfi bas iyi oara tutuyor. Mid ve tweeter kablo gibi malzemeler çok daha ucuz kalıyor yanlarinda. Marka olarak bilgim yok malesef ama sony veya varsa jbl iş görür.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi