2015 kangoo multimedia uygulaması..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Emeğine sağlık kardeşim, R-LİNK ten daha kullanışlı olmuş...

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğine sağlık kardeşim, R-LİNK ten daha kullanışlı olmuş...

Saol usta rlink aylık ödemesi varmış sanırım pek mantıklı gelmedi...bide lcd kalitesi düşük ekranın piksellerini çıplak gözle görüyosun..capturdakine baktım oradan gördüm..

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu tableti taktığınız aparattan yapıp satıyormusunuz ücreti neyse almak istiyorum

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kangoo R link

yaptığınız aparattan satıyormusunuz. manisadayım eğer satıyorsanız alıcam

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu aparattan istiyorum maliyeti nekadar.. Manisa.

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Unal kardeşim uzun süredir foruma girememiştim bu sebeple cevap yazamadım..ben bu aparattan üretmiyorum..sadece kendim için cnc tezgahta aliminyum bloktan işledim...bu tür bir işçilik cnc için maliyetli olur...biz kendi atölyemizde cnc tezgah olduğu için yapabildik..

bunun yanında ben bu aparatı birazdaha geliştireceğim mesela yanına usb soket ekleyeceğim 2 adet..her ihtimale karşı tableti açma kapama yapacağım bir tuş gibi eklentiler de yapacağım..
vaktim oldukça yaptığım için uzun sürüyor...
birde bu aparat o bölgeye sıkıştırarak duruyor ben orada bulunan orjinal parçaya hasar vermeden veya delik delmeden montaj yolunu arıyorum...(çift taraflı bantla olacak gibi)
ayrıca sisteme vites kutusunun orada bulunacak şekilde BMW lerde olan idrive joyistiğini bağlayacağım (elimde bir adet var) ekrana uzanmamak için..bunun elektronik devre aksamı var uğraşıyorum..

sonuç olarak ben kendi aracımda sistemden emin olduktan sonra isteyenlere bu sistemi verebilirim...tam başarıya ulaşmadan insanlara harcama yaptırmak doğru olmaz...
kendime yaptığımdan emin olduktan sonra bir adette fazladan senin için yaparım zaten yakınız bende izmirdeyim...
Bu arada ben bu aparatı asus fonepad 7'' fe170cg modeli için yaptım başka tabletler için uyumlu olmayabilir çünkü tabletlerin dış ölçüleri ve soket yerleri değişik olabiliyor...

Son düzenleme:

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam aydınlatman için çok teşekkür ederim haklısın, uzun zamandır böyle bişey arıyordum sizde gördüm çok sevindim. sizden haber bekliyorum ozaman, izmire haftada 2 3 kez geliyorum eşim izmirli :) bi gün nasip olursa tanışmak isterim sizinle. birde telefon numaranızı verirseniz whatsapp ile bağlantı kurabilmek için. saygılar

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birde tabletin arkasında kalan kabloları göğüslüğün neresinden geçirip teyp e ulaştınız delme işi falan yaparak mı...

unall45

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Unal kardeşim uzun süredir foruma girememiştim bu sebeple cevap yazamadım..ben bu aparattan üretmiyorum..sadece kendim için cnc tezgahta aliminyum bloktan işledim...bu tür bir işçilik cnc için maliyetli olur...biz kendi atölyemizde cnc tezgah olduğu için yapabildik..

bunun yanında ben bu aparatı birazdaha geliştireceğim mesela yanına usb soket ekleyeceğim 2 adet..her ihtimale karşı tableti açma kapama yapacağım bir tuş gibi eklentiler de yapacağım..
vaktim oldukça yaptığım için uzun sürüyor...
birde bu aparat o bölgeye sıkıştırarak duruyor ben orada bulunan orjinal parçaya hasar vermeden veya delik delmeden montaj yolunu arıyorum...(çift taraflı bantla olacak gibi)
ayrıca sisteme vites kutusunun orada bulunacak şekilde BMW lerde olan idrive joyistiğini bağlayacağım (elimde bir adet var) ekrana uzanmamak için..bunun elektronik devre aksamı var uğraşıyorum..

sonuç olarak ben kendi aracımda sistemden emin olduktan sonra isteyenlere bu sistemi verebilirim...tam başarıya ulaşmadan insanlara harcama yaptırmak doğru olmaz...
kendime yaptığımdan emin olduktan sonra bir adette fazladan senin için yaparım zaten yakınız bende izmirdeyim...
Bu arada ben bu aparatı asus fonepad 7'' fe170cg modeli için yaptım başka tabletler için uyumlu olmayabilir çünkü tabletlerin dış ölçüleri ve soket yerleri değişik olabiliyor...
hocam irtibata geçelim aparat ile ilgili. 0507 993 01 87