2015 touch esp ekleme

AZS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar
2015 kangoo rouch arabama ESP ekletmek istiyorum,kataloğunda ESP opsiyonel yazıyor servise sordum satın almadan önce sipariş vermeniz gerekiyordu sonradan ekleyemiyoruz yanıtını aldım.

Bu konuda bilgisi olan varmı ?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Doğru söylemişler...

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eklebilir ama maliyetli olabilir fren merkezi ve yörünge kontrol parçaları ve Tesisatı olmasi gerekir en önemli olanı tesisat hazırlığı

AZS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eklebilir ama maliyetli olabilir fren merkezi ve yörünge kontrol parçaları ve Tesisatı olmasi gerekir en önemli olanı tesisat hazırlığı

Kataloğunda 500 TL fiyat farkı eklemişler muhtemelen tesisatı hazır.tahminen maliyeti ne olur acaba

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi olup olmadigini nerden anliyoruz bizim ki opsiyonlu hiz sabirleyici ve grip control var ama esp oluyor mu bu durumda ??

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Grip kontrol tuşlarının bulunduğu parça sökülüp soketi var mi bakılmali

Touch2015

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abiler selam. Soket tesisat vs bu araclarin hepsinde mevcut. Sadece esp vs seyler opsiyonel. Cunku extremlerde bu ozellikler standart ve hersey ( tesisat ) ayni. Hic bir arac ve donanim seviyesi icin ayri tesisat uretmiyorlar. Sadece fiyati cok istedikleei icin bahaneler uydurarak milleti kandirmaya calisiyorlar. Benim aracda grip kontrol ve cruise control yok ama tesisat var. Istenirse direksiyon simidi degisimi ve bir adet limitor beyin ile bu islem hallolabilir. Ama servis tesisat yok tesisatin degismesi lazim diye bizleri kandirmaya calisiuor.

onrovich

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşin acı tarafı serviste çalışan bir çok elemanında bilgisi yeterli değil.

Touch2015

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen abi. Forumda dun paylasmistim. Benim arac seyir halinde iken birden direksiyon kitlendi stop abs ve ariza( servis ) lambasi yandi klima acikti kapandi kadran direk 0 a dustu amlar ve kapilar kilitli kaldi. Servise goturduk ariza tespit cihazina bagladilar 5 adet ariza gorunuyor. Arabadan telefonu alayim diye arkami dondum bi baktim sifirlamislar hic bir ariza kalmamis. Sonuc dedigimde beyinler karismis normaldir olur boyle seyler diyorlar. Bide sorunu anlatinca inanmiyor gibi genel merkezi arayip soruyorlarr boyle sacmalik gormemistim daha once

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi