2016 Clio 4 Joy Kafamdaki deli sorular

CoastGuard

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese iyi günler kolay gelsin öncelikle. 2016 model sıfır clio 1.2 75 bg joy aldım Mayıs ayında ama arabadan hiç mı hiç memnun değilim. İçeriye aldığı motor sesi süspansiyon u felaket derecede kötü ses sistemi desem çok kötü her tarafından plastik sesleri geliyor. Şimdi işin özüne gelim aracı taşıt kredisi ile aldım yani 3 yıl mecburi binecem aracı sevebilmek için çelik jant taktirimmi diyorum icon daki multimedya sistemi taksammı diyorum hoparlör leri degistirsemmi diyorum aklımda bir sürü soru var sizce napim ne olur bana yardımcı olun değermi bu kadar masraf etmeye yada başka bir çözüm varmı şimdiden teşekkürler herkese.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skayn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trim seslerini kesmen çok zor. Zamanla takmamaya başlarsın.
Kaput keçesi, davlumbaz üstü vs. ses yalıtımı yapabilirsin.
Ses sisteminin de çözümü var. Bütçen varsa multimedia+amfi+4 kapı hoparlör yapabilirsin.
Jant bizim araçlara çok yakışıyor. İcon jantı fena olmaz.
Süspansiyon sınıf standartlarında. B sınıfı için iyi diyebilirim.

Bu sorunlar hepimizde var ama
yakıt tüketimi,
boş olmasına rağmen hız sabitleme
4 hava yastığı,
esp,bluetooth,usb
gibi özellikleri ve yakışıklılığı ile kendini sevdiriyor.

CoastGuard

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jant takmayı bende çok istiyorum ama lastik değiştirme işi olduğu için 15 inch jantta varmı Clio için bilgim yok siz ne tavsiye edersiniz ses sistemi icinde on kapidaki hoparlörler i degistirsem arkayada 2 hoparlör taksam ses nasil olur sizce amfi dediginiz sanirsam bagaja konan büyük kolonmu

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi