2016 model clio 4 75bg joy almayı düşünüyorum

Hkn.Aky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar.
Başlıkta da belirttiğim gibi 2016 model 75bg joy clio buldum fiyatıda makul ve garantili bir araç ancak kullanıcısı veya bilgisi olan birileri varsa onlarında görüşlerini almak için bu konuyu acıyorum.Sizce 75 bg lik bi clio yeterlimi yoksa 90 mı tercih etmeliyim.
Önceki aracım 1.4 benzinli ibiza idi ve performansından geyet memnundum. Bana yardımcı olursanız cok sevınırım.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
90 bg imkaniniz varsa 90 bg alin derim.hatta 1 yas yasli olsun ama 90 bg ve daha donanimli olsun bence.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar.
Başlıkta da belirttiğim gibi 2016 model 75bg joy clio buldum fiyatıda makul ve garantili bir araç ancak kullanıcısı veya bilgisi olan birileri varsa onlarında görüşlerini almak için bu konuyu acıyorum.Sizce 75 bg lik bi clio yeterlimi yoksa 90 mı tercih etmeliyim.
Önceki aracım 1.4 benzinli ibiza idi ve performansından geyet memnundum. Bana yardımcı olursanız cok sevınırım.
bende 90 lık icon var kesinlikle imkan varsa 90 lık diyorum. eco tuşu ile 70 e düşürebiliyoruz aracı. yani ikisine de biliyorum ve aracı eco da kullanmıyorum. bana göre çok düşüyor performans. 90 lık süper tavsiye ederim.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac dizel mi ,benzinli mi,motor gücü nedir bunlarıda yazarsanız ona göre daha sağlıklı bir değerlendirme olacaktır.

myaman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 3 aydır 2014 model joy 1.5 dci 75bg kullanıyorum ve çok memnunum. Aracın beygiri düşük ama torku yüksek. Bu nedenle herhangi bir şekilde yavaş kalma, boğulma v.b. durum hiç olmadı. Geçtiğimiz hafta sonu Tekir rampasını (bilenler bilir) araçta hiçbir titreme boğulma hissetmeden 120 ile çıktım. Hatta çıkarken malum tırlara kamyonlara rast gelip 80'e düşüp tekrar çok rahat bir şekilde 120'ye çıktım. Gözünüz kapalı alın derim aracı. Boşuna 90 bg alıp fazladan para ödemeyin. Her türlü sorunuz için özelden de yazabilirsiniz. Memnuniyetle cevaplarım.

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
icon donanım ile joy donanım arasında dağlar kadar fark var donanımsal bazda bunuda göz ardı edemezsiniz

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Güzel tercih olmuş 75 ile 90 lik arasın da pek bi fark yok rolling yapmayacaksan ya da akşamları hız denemesi yapmayacaksan bence yeterli olacaktır..
Şimdiden hayırlı olsun

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 70 lik ile 90 lık arasında pek fark yok demek sağlıklı bir değerlendirme olmuyor bence. ikisini de kullanmış mı bu değerlendirmeyi yapan arkadaşlar. bence çok farka var performans açısından. he beklentiyi karşılama açısından yeterli olabilir. hep şehir içi kullanımdır falan filan.