2016 Model Clio4 Aracımda Video Nasıl Oynatacağım

by_burke

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar 2016 Model İcon 90 HB Dci Aracımda Doble Ekranda Video Oynatmak İstiyorum Bu İşlemi Nasıl Yapabilirim Aracın Sistem Sürümü 6.0.3 Yazılımına Aittir Yardımlarınızı Bekliyorum 06 AAZ 951'den Selamlar

dogancan35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal olarak bunu yapman imkansız fabrika çıkışı cihazlarda ve yazılımda sürüş güvenliği için video oynatamazsınız bunun için paylaştığım konuya bakarsanız oradaki yazılımda video oynatabiliyorsunuz fakat yükledğiniz takdirte orjinal sürüme geçiş işlemi karmaşık sonu serviste bitme ihtimali yüksek

http://www.renaultfanclub.com/clio-...av-icin-yeni-arayuz-video-oynatma-ve-igo.html

by_burke

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal olarak bunu yapman imkansız fabrika çıkışı cihazlarda ve yazılımda sürüş güvenliği için video oynatamazsınız bunun için paylaştığım konuya bakarsanız oradaki yazılımda video oynatabiliyorsunuz fakat yükledğiniz takdirte orjinal sürüme geçiş işlemi karmaşık sonu serviste bitme ihtimali yüksek

http://www.renaultfanclub.com/clio-...av-icin-yeni-arayuz-video-oynatma-ve-igo.html

Teşekkür Ederim Paylaşım İçin Uygulamayı İndirip Deniyeceğim Olursa paylaşım yaparım tekrardan emegınıze saglık

dogancan35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür Ederim Paylaşım İçin Uygulamayı İndirip Deniyeceğim Olursa paylaşım yaparım tekrardan emegınıze saglık

Rica ederim kolay gelsin dediğim gibi daha işlem yapmadıysanız iyi düşünün tekrar orjinal sürüme dönmek fazlasıyla zor

taşkın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

slm yayınladığın yazıyı dikkatlice okudum iki adet indirme linki var biri kısa (little) diğeri uzun 5.7 gb gibi uzun olan avrupa haritası yüklü olduğu için o nedenle uzun sanırım,benim r-nav da 6.0.4 yazılım var ben nu little olan dosyayı boş 32 bit olarak biçimlendirilmiş olan usb'ye atarsam işe yararmı? bide eğer işe yaradı diyelim ki izlemek istediğim videoları yıne bu usb ile kullanmam gerekecek sanırım , yardımcı olursan sevinirim

taşkın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada kısa olan linki indirip denemek istedim fakat link patlamış sanırım

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
6.0.2 ve üzerindeki sürümlerde bizdeki programlar çalışmıyor arkadaşlar...

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5 ve üzeri sürümler için yeni güncelleme buldum gibi bakalım. yapabilirsem sizlere haber ederim

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 model 5 sürüm üzeri için video oynatma olayını çözdüm. geri görüş kamerası çalışması yaptıktan sonra detaylı bi konu açıcam arkadaşlar. :eyv