2016 Model Kangoolara Hands-free key card mı geliyor

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kartla kartsız yada anahtarsız çalışan araç sıkıntılı benim tercihim olmayacak en azından. Konumda vardı sitede fluence privilege aracım çalındı 3 ay bitti bundan sonra da ümidim kalmadı. İki kartta bende olduğu halde.
Bu işten sonuç çıkmamasına üzüldüm.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buda demek oluyor ki yeni kangoo yu 2017 - 2018 gibi görebiliriz.

Renault bir modeli sonlandırmadan önce o modelde tüm donanımı standart yapar :)

Euro 6 motorlu ,energy 110 luk kangoo alınır.Ama yenisinde, kilo olarak hafifleme çok daha düşük yakıt tüketimi ve daha da iyi izolasyonla geleceği kesin yeni kasa nasıl olur acaba.

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla onu bunu bilmem ama G3 kasanin yalitimi cok kotu ...

rallier_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Symbolden kotu degil, emin olabilirsin; turbonun boost sesi iceri giriyor . Kangooda kisa sanzimandan dolayi motor gurultusu geliyor kabine.. suspansiyonlari da sessiz, symbolde takir tukur iceride tum sesler..

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Symbolden kotu degil, emin olabilirsin; turbonun boost sesi iceri giriyor . Kangooda kisa sanzimandan dolayi motor gurultusu geliyor kabine.. suspansiyonlari da sessiz, symbolde takir tukur iceride tum sesler..

Enistemin sirket araci ve enn full u bu marspiyeller de plastik var arka farlar karartilmis abi boyle bir sey olamaz gercekten komik ve gulunc ya kapida hic bir guven yok bagaji aciyorsun oldugu gibi demir heryer acik direksiyon bildiginiz hidrolik degil yok yani hidrolik donmuyor abi komik cidden

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kangoolar şuandaki donanımı olarak tab yapmış vaziyette broşürde göründüğü gibi otomatik katlanır ayna bile ingilterede satılan kangoo luxe modelinde standart ayrıca ayrıca zen gibi yeni donanım paketleri isimleri ortaya çıkıyor bu kasadan sonra mercedes ile ortak nasıl bir proje karşımıza çıkar bilemem

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kangoolar şuandaki donanımı olarak tab yapmış vaziyette broşürde göründüğü gibi otomatik katlanır ayna bile ingilterede satılan kangoo luxe modelinde standart ayrıca ayrıca zen gibi yeni donanım paketleri isimleri ortaya çıkıyor bu kasadan sonra mercedes ile ortak nasıl bir proje karşımıza çıkar bilemem
Aynen öyle çağatay abi ben babama dedim değiştirelim 110 luk alalım diye oda bekleyelim seneye farklı şeyler olacak dedi bakalım bekliyoruz onada bir arkadaşı dedi galiba bakalım Allah herkesin gönlüne göre versin de :)

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bir önceki geri verdiğim araç hakkaten yalıtımda kötüydü...fakat 110 luk hakkaten sorunsuz şu an..ilerde ne olur bilmem ama şu an çok sessiz...geri verdiğimde kesin bi sorun vardı...