2016 ve üstü megane4 icon 1.5 dci edc yorumları

emreunal2

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam edc ile otoyolda adaptif cruise control mükemmel, ne gaz pedalı ne fren pedalı kullanmadan gidiyorsun. Öndeki araç ile aranda mesafeyi ayarlıyor, ona göre hız azaltma eksiltmeyi kendisi yapıyor. 40 km ve daha yukarı hızlarda seyahat ediyorsanız bence mükemmel. Klima tuşları ile ilgili ise başka konularda da geçti bu tuş meselesi, klima tam otomatik klima, araç içi sıcaklık değerini ayarlayın bakın keyfinize, otomatik klima sistemlerinde tuşlardan müdahale ettiğinizde klima otomatik moddan çıkar (önceki aracımda aynı şekildeydi, bu da aynı) o zaman araçta otomatik klima opsiyonunu almamak lazım. Ayrıca acil fren destek sistemi en az 3 defa kaza yapmamı engelledi, Türkiye de hiçbir özellik kullanılamıyor diyorsunuz ama uzun yolda özellikle mesafe ve sollama konusunda genelde sürücülerimiz özürlü olduğundan acil fren destek sistemi çok işe yarıyor, bizzat yaşadım.

Ercan Bey kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim. Bu bahsettiğiniz hangi paket oluyor? İkinci el almayı düşünüyorum. Ona göre arama yapayım. Bir de fiyat aralıkları hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ilk mesajımda yazdım özellikleri ve bu özellikleri içeren palet otomatik vites icon modeller. İkinci el ilanlarına baktığımızda icon olan araçların hemen hemen hepsini full+full diye lanse edip ilan açıyorlar. Bu araçların iç mekan fotolarına baktığınızda özellikle direksiyon simidi üzerinde sol tarafta kalan kolda, kolun tam orta bölümünde adaptif cruise kontrol takip mesafesi ayarlama tuşu var, buna dikkat edin. İkinci konu aracın göğüs kısmı ekran altında en alttaki tuşların içinde otomatik park asistanı tuşu vardır buna da dikkat edebilirsiniz. Dolu paket olan araçlarda radar ve camera vardır. Radar mesafe ölçümü ve ayarlaması işini yapar, acil fren destek sistemi bununla birlikte çalışır. Kamera ise şerit takip, hız tabelalarını okuma v.s. illerini yapar. Malum ikinci el satış sitelerinde bu bahsettiğim özellikleri olmayan va full+full diye lanse edilenler için ortalama 120.000 gibi rakamlar istiyorlar. Şu anda imkanım olmadığı için bu anlattıklarımı fotoğrafla destekleyemedim afedersiniz.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ilk mesajımda yazdım özellikleri ve bu özellikleri içeren palet otomatik vites icon modeller. İkinci el ilanlarına baktığımızda icon olan araçların hemen hemen hepsini full+full diye lanse edip ilan açıyorlar. Bu araçların iç mekan fotolarına baktığınızda özellikle direksiyon simidi üzerinde sol tarafta kalan kolda, kolun tam orta bölümünde adaptif cruise kontrol takip mesafesi ayarlama tuşu var, buna dikkat edin. İkinci konu aracın göğüs kısmı ekran altında en alttaki tuşların içinde otomatik park asistanı tuşu vardır buna da dikkat edebilirsiniz. Dolu paket olan araçlarda radar ve camera vardır. Radar mesafe ölçümü ve ayarlaması işini yapar, acil fren destek sistemi bununla birlikte çalışır. Kamera ise şerit takip, hız tabelalarını okuma v.s. illerini yapar. Malum ikinci el satış sitelerinde bu bahsettiğim özellikleri olmayan va full+full diye lanse edilenler için ortalama 120.000 gibi rakamlar istiyorlar. Şu anda imkanım olmadığı için bu anlattıklarımı fotoğrafla destekleyemedim afedersiniz.
6Nq6Z3.jpg
[/URL][/IMG]
oV8zg7.jpg
[/URL][/IMG]
PD6Eq7.jpg
[/URL][/IMG]