2017 clio4 joy multimedya

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rnav taktırmak Garantili aracın garantisini bozarmı ?

Bozmamalı diye tahmin ediyorum. Orjinal cihaz sonuçta. Bu arada hala araştırmaya devam ediyorum. Çerçeve değiştirmeden rnav takabilirim değil mi arkadaşlar. Ona göre alacağom. Elim de patlasın istemiyorum teyp.

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
AKBAK Renault servisi garantiyi bozacağını ifade etti sonrada takılamaz kesin ifadesi kullandı nedendir anlamadım

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben henüz sormadım servise garanti durumunu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1. Öncelikle araca takacağınız herhangi bir multimedya cihazı garantiyi bozmaz arkadaşlar.Sadece bu cihazın araca verdiği zararlar garanti kapsamına girmez.LPG konusun da da bu böyledir.
2. Sizin aracınıza makyajsız media nav uyar AMA media nav cihazının solundaki mikrofon çıkıntısı ve sağdaki tuş takımları soradan eklemeyim diye sırtarır.
3. Alacağınız multimedya cihazı orjinal cihaz ise hiç bir tadilat gerektirmez ve joy un teybini çıkrttığınızda joy un soketleri ile aynıdır ,direksiyon altı kumanda çalışır.
AMA orjinal cihaz değil ise direksiyon altı kumanda arada bir aparat olmada çalışmayacaktır.
4. Yanıltmak istemem bildiğim kadarıyla soketleri aynı ise captur media nav cihazı yani
https://www.google.com.tr/search?q=...m=isch&q=captur+r+nav&*&imgrc=vUXfhE_RZRxJDM: cihazı uyum sağlayabilir.
Emin değilim ama soketler ayındır diye düşünüyorum. Çünkü captur ,sandero ,sybol, logan hepsi aynı cihaz.
5. Orjinal olsun , media nav olsun derseniz int te 750 tl pazarlıkla 700 civarı çerçeve ve cihaz orjinal bilginiz olsun.

Son düzenleme:

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Montaja para vermek istemeyenlere yardımcı olabilirim.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler bilgiler için. R-nav alıp makyajlı joyuma takacağım. Taktıktan sonra buradan paylaşım yaparım.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aşırı pahalı. Ederi de bu değil hocam. Abartı fiyatı var.
R-nav 250 tl alıcam ben.

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
r nav 250 ise iyi fiyat ben 300+kargo ile almıştım. Çerçeve+rnav (sıfır ürün) 700 piano black ızgaralar pazarlık ile çifti 50
Buda son halinin bir benzeri.
http://www.largus.fr/images/images/Renault-Clio-dCi-EDC-27.jpg

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar o garip sistemlere bir dünya para vereceğinize neden tablet montajı yapmayı düşünmüyorsunuz hertür işlevi görüyor. (internete girebilme, bluetooth bağlantısı, geri görüş kamera navigasyon gibi) youtube da yurt dışında yapan bir sürü kişi var.