2017 İcon araca tavan led ?

gustasgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba , 3 hafta oldu aracımı alalı .. 2017 İcon paket makyajlı kasa 17 bın km 1.5 dci edc aldım... tavan ve plaka aydınlatması dışında her yer led .. Fakat bı kac farklı aracta onların da led oldugunu gördüm . Acaba kendim ya da herhangı bır aksesuarcı da tavan ve bagaja led ampul uygulatsam arıza ikazı ya da farklı bi sorun yaşanır mı ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba , 3 hafta oldu aracımı alalı .. 2017 İcon paket makyajlı kasa 17 bın km 1.5 dci edc aldım... tavan ve plaka aydınlatması dışında her yer led .. Fakat bı kac farklı aracta onların da led oldugunu gördüm . Acaba kendim ya da herhangı bır aksesuarcı da tavan ve bagaja led ampul uygulatsam arıza ikazı ya da farklı bi sorun yaşanır mı ?

Arıza uyarısı vermez benim iç dış her şey led. Fakat iç LED’lerin aydınlatması yüksek olmasın özellikle buna dikkat edin. Gündüz pek belli olmuyor ama gece yanınca insani kor edecek İsik saçıyor. Ben bu sebeple on tavan aydınlatmasını kapatıp sadece arka tavan aydınlatmasını kapılar açılınca yanacak şekilde bıraktım bu halde bile içeride gözlerimi alıyor ışık.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gustasgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arıza uyarısı vermez benim iç dış her şey led. Fakat iç LED’lerin aydınlatması yüksek olmasın özellikle buna dikkat edin. Gündüz pek belli olmuyor ama gece yanınca insani kor edecek İsik saçıyor. Ben bu sebeple on tavan aydınlatmasını kapatıp sadece arka tavan aydınlatmasını kapılar açılınca yanacak şekilde bıraktım bu halde bile içeride gözlerimi alıyor ışık.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam teşekkürler , garanti sorunu da çıkmazsa ilk servis bakım sonrası tavan ve plaka aydınlatmasında lede geçeyim uyarını da dikkate alarak ...

yyildirayy

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Hocam teşekkürler , garanti sorunu da çıkmazsa ilk servis bakım sonrası tavan ve plaka aydınlatmasında lede geçeyim uyarını da dikkate alarak ...

Olurda elektrikden dolayı bir arıza çıkarsa servis direk hatayı buna yorumlar. Garanti olduğu için dikkat etmek lazım.

gustasgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Galiba en dogrusu serviste sorup onaylatmak , garanti sıkıntısı yaşamak ıstemem 3 amğul için :)

gustasgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
20 bin km bakımını yaptırdıgım servıste konuyu sordum yetkılı kısı , kendılerının bu uygulamayı yapmadıklarını fakat tavan ve bagaj aydınlatmalarını dısarda led'e çevırmemın garantı de sorun yaratmayacagını söyledı .

ahmetyılmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Öncelikle hayırlı olsun aracınız. Herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Ben 3.5 yıl önce iç aydınlatmayı LED yaptım. Sadece bir tanesi ilk hafta içinde bozuldu, bozulurken de sigortayı attırdı. Sigorta 50 kuruş zaten, değiştirdim. O gündür bu gündür sıkıntı yok. Epey de aydınlık oluyor aracın içi. Bu yüzden sadece orta tavan lambaların yanacak şekilde aktif halde tutuyorum. Gayet yeterli oluyor.