2017 kasko sigorta fiyatları

orhansarar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba herkese iyi akşamlar. Temmuz teslimatlı 1.5 dizel manual panorama paketli mavi kadjar siparişi verdim. Sizlere bir sorum olacak. Ankara'da ikamet ediyorum. Eski aracım 38 plakaydı eşimin üzerineydi kasko 650 ve sigorta 490tl en üst seviyeden indirimliydi. Kadjarı kendi üzerime ve 06 palaka almak durumundayım bu durumda da hiçbir indirimim olmayacak. Sizce ne kadar zararım olur. Yardımcı olursanız sevinirim...

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba herkese iyi akşamlar. Temmuz teslimatlı 1.5 dizel manual panorama paketli mavi kadjar siparişi verdim. Sizlere bir sorum olacak. Ankara'da ikamet ediyorum. Eski aracım 38 plakaydı eşimin üzerineydi kasko 650 ve sigorta 490tl en üst seviyeden indirimliydi. Kadjarı kendi üzerime ve 06 palaka almak durumundayım bu durumda da hiçbir indirimim olmayacak. Sizce ne kadar zararım olur. Yardımcı olursanız sevinirim...

İlk defa kasko ve sigorta olacaksa adınıza çok ciddi rakamlar çıkıyor. Ben aracı aldığımda ilk defa adıma araç tescillendiydi icin yüksek riskli bakıyor sigortalar ve aracın kaskosu 1.600 lira çıkarken sigorta 2400 lira gibi abes bir rakam çıktı. Ama daha önce adınıza araç alınmış ve sigorta veya kasko ile sorun yaşamamış iseniz bu kadar yüksek çıkmaz.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

Baturalp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba mesaj kutunuza bakarsanız memnun olurum. Teşekkürler..

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Türkiyenin en pahalı sigorta ve kaskosu 06 plakayı ait
Ben ankarada yim plaka 34 ..
06 yaptığım zaman 230 tl daha fazla vermem gerekiyor. Geçen ekimde 2000 tlye sigorta 750 tlye de full kasko yapmistim;)

tall is man

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
firmalar arasında da çok oynuyor

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sigorta çok önemli değil hasar durumunda karşı tarafın muhattabım olacağı icin en ucuz fiyatı kim veriyorsa ona yaptırabilirsiniz ama kasko kısmı bizi ilgilendirdiğinden iyi araştırma yapmak lazım. Neticede hepsi ayni ama kısmı hizmet farkları olabilir.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

orhansarar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sigortayi eski aracimda eşimin uzerineyken 500 TL ye iki hafta önce yaptirmistim. Sigortada maksimum yüzde 20 indirim hasarsızlık indirimi oluyormuş bizdekide yüzde 20 indirimliydi. Kadjari üzerime alınca yüzde 20 indirim olmayacak o zaman yaklaşık 650 TL gibi bir rakam çıkacak bana yanlışım varsa duzeltin.
Kaskoda ise yine eşimin uzerineyken full indirimli yani yüzde 70 oluyormuş 700 TL ye yaptirmistim. Ben üzerime alınca bu indirimde olmayacağı için 2200 TL gibi bir fiyat çıkacak anladığım kadarıyla yine yanlışım varsa duzeltin lütfen.
Not: bu kasko ve sigorta fiyatı 35 bin liralık aracım için yapılan fiyatlar.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben istanbuldayim, uzerime ilk aracim 2015 model kadjar 1.5 dci edc. 2015 de kasko 1700, sigorta 750 tl verdim, 2016 da kasko 1400, sigortaya 1000 tl verdim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ahmet hilmi 5480

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 da Sakaryada 2015 icon edc için 500 tl sigorta 1260 full kasko için verdim. Imdirimli haliyle

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi