2017 megane touchrome jant & ses

By_hdR*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar 2017 model touchrome 15.000 km de olan bir araç var. Ben kullanmıyorum arkadaşıma ait. Jantlar 17” , ufak bir çukura girmiş ve sol iki jant eğrilmiş. Elazığ da sanayi de jantların 3 tanesi sorunlu çıktı düzelttirdik üstüne balans ve ardından rot ayarı yaptık. Fakat bindikten sonra frenlerde ve bazen ara ara tuhaf bir ses gelmeye başladı. Usta burçlar vs dedi zamanla geçer dedi. Nedir sizce bu kullanan arkadaşlar? Ve Touchrome paketi kullanıp jant sorunu yaşayan oldu mu?

hasan*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben dede benzer sorun olmuştu

Merhaba arkadaşlar 2017 model touchrome 15.000 km de olan bir araç var. Ben kullanmıyorum arkadaşıma ait. Jantlar 17” , ufak bir çukura girmiş ve sol iki jant eğrilmiş. Elazığ da sanayi de jantların 3 tanesi sorunlu çıktı düzelttirdik üstüne balans ve ardından rot ayarı yaptık. Fakat bindikten sonra frenlerde ve bazen ara ara tuhaf bir ses gelmeye başladı. Usta burçlar vs dedi zamanla geçer dedi. Nedir sizce bu kullanan arkadaşlar? Ve Touchrome paketi kullanıp jant sorunu yaşayan oldu mu?
selamlar bendede benzer sorun oluşmuştu ama bilmem sizin araç 15 binde bendeki 24 binde megan4 icon var frene bastıktan sonra bir süre ses geliyordu söktürüp baktırdım fren kaliper piminde boşluk varmıştornada işlem yapılması lazım dedi ama geçici olur dedi ben garanti bozulmasın diye yaptırmadım servise götür bence garantisi varsa benim ki bitti malesef zaten araç galeride satıyorum hiç memnun değilim çok sorun çıkardı kolay gelsin..........