2017 Model Clio Teyp Parça Sorunu

kucuker77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba forumda yeniyim. 2017 Model Clio joy paket aracım var.Teyp üzerindeki USB girişi için yapılan kapağı kaybettim servisleri aradım fakat o şekilde parçalarının olmadıklarını söylediler aynı şekilde çıkma parça olarak birkaç yere bakıp araştırdım aracın modeli yüksek olduğundan çıkma parça bulma konusunda sıkıntı var özellikle teyp kısmında.Bu kapağı nerden bulabilirim yardımcı olursanız gerçekten sevirim şimdiden teşekkürler :)
672incis4040378.png

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Oto hurdacılarına bakın.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Çok cins ve yeri ters bir parça, neden bu şekilde tasarladılar çözemedim.
Çıkmacılar da bulma şansın sıfır, parça referans numarası ile MAİS den sipariş vermeleri gerekiyor, elimizde yok cevabı çok yanlış...

adanus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben komple teybi satiyorum ama böyle bir talebin oldugunu da gormek tabii biraz ilginc

mirerdem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu parçayı bulan oldu mu arkadaşlar? Bana da lazım ama bulamıyorum.

kucuker77

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu parçayı bulan oldu mu arkadaşlar? Bana da lazım ama bulamıyorum.

Merhaba arkadaşlar parçayı buldum. Navigasyon multimedya takan bir esnaftan istanbulda çıkma teyp buldum onlardan aldım gayet oturdu. fiyat olarak 100 tl ye geldi. yalnız bunu bulduğumda orjinal parçayıda buldum serviste 200 tl istediler. hala arıyorsanız modeli yüksek olduğu için yedek parça satan yerler değilde multimedya taktıran yerlere bakmanızı tavsiye ederim şayet bulamaz iseniz o zaman orjinal parça alabilirsiniz. bence küçük bir plastik kapak için 200 tl yi çok buldum.

mirerdem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar parçayı buldum. Navigasyon multimedya takan bir esnaftan istanbulda çıkma teyp buldum onlardan aldım gayet oturdu. fiyat olarak 100 tl ye geldi. yalnız bunu bulduğumda orjinal parçayıda buldum serviste 200 tl istediler. hala arıyorsanız modeli yüksek olduğu için yedek parça satan yerler değilde multimedya taktıran yerlere bakmanızı tavsiye ederim şayet bulamaz iseniz o zaman orjinal parça alabilirsiniz. bence küçük bir plastik kapak için 200 tl yi çok buldum.

Teşekkür ederim Hocam, güle güle kullanın. Bende çıkmacılara bakayım.