2017 Q4 Harita guncelleme

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en son bu işi ticarete çevirmiş diye tahmin ediyorum .

emingibi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaş insanlara cevap bile vermiyorsun madem iş yapmıyacaksın konuyu kapat bari

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
arkadaş insanlara cevap bile vermiyorsun madem iş yapmıyacaksın konuyu kapat bari

Yunus beye neden foruma cevap yazmadığını sordum.

Biri yada birileri güncelleme işlemleri vs.. yaparken hata yapıp cihazlarını bozmuşlar ve işin müsebbibi olarak yunus beyi suçlamışlar. o da der ki;
- kim ne derse desin, ben o kadar yardım etmeye çalıştım, adamlar cihazı sen bozdun sen yapacaksın vs.. diyorlar. uğraşmıycam.. foruma da girmiyorum..

demekte. bu ayıbı kim yaptı bilmiyorum ama siz yunus kardeşimizin niye kayıtsız kaldığını bilin.

Yunus kardeş;

Bazıları vardır iyilik yaparsın ve onlara iyilik yaptıkça yapasın gelir, bazılarına ise iyilik yaptığına bin pişman olursun. Maalesef hayatımızda böyle insanlar var.
İyilik yaptın kötülük buldun, ama sorun sende değil sorun iyilikten anlamayanlarda.
Sen iyiliğine karşı kötülük yaptılar diye iyilik yapmaktan vazgeçme..!

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tuaf acayip huylu insanlar var iyilik yaparsın olunca allahtan yaparken eline yüzüne bulaştırınca senden bilirler . muabete bak herkez yaptığından kendi sorumludur. Bitarafların yiyorsa risk alıp yapacaksın yemiyorsa kurcalamıyacaksın.

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cümleten Merhaba,
Yabancı bir siteden bulduğum bir bilgiyi sizle paylaşmak istedim. Anladığım kadarıyla bu işlemler yapılınca istediğiniz haritayı yükleyebiliyorsunuz. Bu konulardan anlamıyorsanız hiç dokunmayın. Benim uygulama şansım olmadı. Deneyip dönüş yapan olursa herkes için faydalı olur görüşündeyim. Sorumluluk tamamen sizdedir. İşte o bilgi. Bilginin orjinal linki: https://www.gpspower.net/renault-nissan-infiniti/299229-medianav-renault-dadia-6.html Aşağıda google translate kullandım.

Medianav harita güncellemesiyle ilgili birçok soru olduğu için, Bu gönderideki güncelleme dosyaları için size tam bir talimat vereceğim:

1. Güncellemeden önce mevcut yazılım versiyonunuzu kontrol edin!
2. sürümüne göre synctool yama indir:

Medianav
4.0.6
4.1.0
Medyan Evrimi
6.0.4
7.0.5
8.0.5
9.1.0
9.1.3

Not:
Mevcut sistem sürümünüz yukarıda listelenenlerden biri değilse, önce resmi güncellemeyi yapmanız gerekir. Şu an en son Medianav için 4.1.0 ve Medianav Evolution için 9.1.3! Resmi sw güncellemesini yapmak için naviextras Medianav araç kutusunu kullanabilirsiniz. SW güncellemesi her zaman ücretsizdir ([url]https://goo.gl/274ecA[/URL]). Sadece güncelleme sonrasında 2. adıma geçin.

3. update.lgu dosyasını (adım 2'den) boş bir fat32 formatlı USB'ye kopyalayın. Arabayı çalıştır ve USB'yi ekle

4. Senktool güncellemesini onaylayın ve 1-2 dakika bekleyin ... İş bittiğinde, artık sisteminizde herhangi bir haritayı kabul edecek olan çatlak * d navi versiyonuna sahipsiniz. Bu, yalnızca nng.exe dosyasını ve yeni haritaların aktarımı için gerekli olan synctool dosyalarını değiştiren herhangi bir şeyi görsel olarak değiştirmez. Güncellemeden sonra, bir sonraki adım için aynı USB'yi kullanıyorsanız, upgrade.lgu dosyasını USB'den sildiğinizden emin olun.

5. Artık USB'ye cihaz bilgilerini toplayacak ve gönderecek "seçenekler -> harita güncelleme -> seçenekler -> güncelleme" ye gitmeniz gerekiyor.

6. PC'nize gidin, USB takın ve medianavtoolbox-native'i başlatın. Medianavtoolbox'ı ilk kez başlattığınızda, cihazınızla senkronize etmek için kullanmak istediğiniz iGO içeriği için bir yol ayarlamanız gerekir (örneğin, burada 2018.Q1 için). Uygulamayı kullanmak istediğiniz haritayı ve diğer içeriği silmek ve eklemek için uygulamayı kullanmaya hazırsınız.

7. Harita eklemeyi / silmeyi bitirdiğinizde, aracı çalıştırın ve USB'yi takın. USB'nizdeki güncellemeyi okumak biraz zaman alabilir. Güncellemeyi onaylayın, bitene kadar bekleyin. Tüm süreç boyunca arabayı bırak!

8. Güncellenmiş navigasyonunuzun tadını çıkarın!

5. -7. Adımdaki Videolar

Senol66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6.0.3 yocam

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cümleten Merhaba,
Yabancı bir siteden bulduğum bir bilgiyi sizle paylaşmak istedim. Anladığım kadarıyla bu işlemler yapılınca istediğiniz haritayı yükleyebiliyorsunuz. Bu konulardan anlamıyorsanız hiç dokunmayın. Benim uygulama şansım olmadı. Deneyip dönüş yapan olursa herkes için faydalı olur görüşündeyim. Sorumluluk tamamen sizdedir. İşte o bilgi. Bilginin orjinal linki: https://www.gpspower.net/renault-nissan-infiniti/299229-medianav-renault-dadia-6.html Aşağıda google translate kullandım.

Medianav harita güncellemesiyle ilgili birçok soru olduğu için, Bu gönderideki güncelleme dosyaları için size tam bir talimat vereceğim:

Medianav
4.0.6
4.1.0
Medyan Evrimi
6.0.4
7.0.5
8.0.5
9.1.0
9.1.3

Not:
Mevcut sistem sürümünüz yukarıda listelenenlerden biri değilse, önce resmi güncellemeyi yapmanız gerekir. Şu an en son Medianav için 4.1.0 ve Medianav Evolution için 9.1.3! Resmi sw güncellemesini yapmak için naviextras Medianav araç kutusunu kullanabilirsiniz. SW güncellemesi her zaman ücretsizdir (https://goo.gl/274ecA). Sadece güncelleme sonrasında 2. adıma geçin.

3. update.lgu dosyasını (adım 2'den) boş bir fat32 formatlı USB'ye kopyalayın. Arabayı çalıştır ve USB'yi ekle

4. Senktool güncellemesini onaylayın ve 1-2 dakika bekleyin ... İş bittiğinde, artık sisteminizde herhangi bir haritayı kabul edecek olan çatlak * d navi versiyonuna sahipsiniz. Bu, yalnızca nng.exe dosyasını ve yeni haritaların aktarımı için gerekli olan synctool dosyalarını değiştiren herhangi bir şeyi görsel olarak değiştirmez. Güncellemeden sonra, bir sonraki adım için aynı USB'yi kullanıyorsanız, upgrade.lgu dosyasını USB'den sildiğinizden emin olun.

5. Artık USB'ye cihaz bilgilerini toplayacak ve gönderecek "seçenekler -> harita güncelleme -> seçenekler -> güncelleme" ye gitmeniz gerekiyor.

6. PC'nize gidin, USB takın ve medianavtoolbox-native'i başlatın. Medianavtoolbox'ı ilk kez başlattığınızda, cihazınızla senkronize etmek için kullanmak istediğiniz iGO içeriği için bir yol ayarlamanız gerekir (örneğin, burada 2018.Q1 için). Uygulamayı kullanmak istediğiniz haritayı ve diğer içeriği silmek ve eklemek için uygulamayı kullanmaya hazırsınız.

7. Harita eklemeyi / silmeyi bitirdiğinizde, aracı çalıştırın ve USB'yi takın. USB'nizdeki güncellemeyi okumak biraz zaman alabilir. Güncellemeyi onaylayın, bitene kadar bekleyin. Tüm süreç boyunca arabayı bırak!

5. -7. Adımdaki Videolar

Mesajdaki videoyu Youtube üzerinden seyrederseniz. Videonun altındaki açıklamalarıda okuma şansınız olur.

sonrr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cümleten Merhaba,

Medianav
4.0.6
4.1.0
Medyan Evrimi
6.0.4
7.0.5
8.0.5
9.1.0
9.1.3

Not:
Mevcut sistem sürümünüz yukarıda listelenenlerden biri değilse, önce resmi güncellemeyi yapmanız gerekir. Şu an en son Medianav için 4.1.0 ve Medianav Evolution için 9.1.3! Resmi sw güncellemesini yapmak için naviextras Medianav araç kutusunu kullanabilirsiniz. SW güncellemesi her zaman ücretsizdir (https://goo.gl/274ecA). Sadece güncelleme sonrasında 2. adıma geçin.

5. -7. Adımdaki Videolar

Ben yaptım gayet kolay oldu. haritayı güncelledim.