2017 Q4 Harita Güncellemesi

yunusemre_oz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam sizin rnav surumu ne

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MediaNAV Evo 8.0.5 'de denedim. Şu an 9.1.1 yüklü. Bunda da denedim. İkisinde de durum aynı.

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı olay benimde başıma geldi geri dönseniz birşey değişmeyecek haritayı yükleyememişsiniz önceki haritanın bazı klasörlerini yükleme sırasında sildiği için haritanız görünmeyecek.

Bu problemi tekrar tekrar tekrar yüklemeye çalışarak çözdüm yükledikten sonra kapanıp yeniden başlaması sorunlu oldumu sizdede geri tekrar dbootla girip baktığınızda önceki klasörlerin bazılarının yerinde olmadığını göreceksiniz.
Bendede aynı durum olmuştu sonrada navi deaktif oldu kabul ediyorum kısmı pasifti siteden deaktif olan navi yi aktif etme diye bi dosyayı indirdim ve yükledim hersey normala döndü harita da güncel gözüküyor şimdi
http://www.renaultfanclub.com/renau...i-olan-media-nav-inizi-6-0-3-e-yukseltme.html

DeRe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar guncellemeyi site kurallari geregi buradan yayinlayamayacagim. Mail adreslerini ozelden gonderirseniz veya ozel mesaj atarsaniz linkini yollayabilirim.

Özelden yazdım ama cevap alamadım Sizden. Güncel harita linkini gönderebilirseniz. Versiyon 6.0.3MD

RebelPhoenix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bende 9.1.1 de deniyorum. Bir hata yapmıyoruz değil mi verdiğim linkteki dosyayla olması gerekiyor.

Şöyle videodaki gibi dosyaları mevcut dizinlerin içine yapıştırıp mevcutta bulunan dosyaların üzerine yazıyorum. 9.1.1 için navi için olan exe dosyayıda yazıyorum. Sonuç aynı. Ekstra birşey yapmak gerekiyor mu? Lisans anahtarlarının bulunduğu dizin içini boşaltmak veya map dizini içini tamamen silip sadece yayınlanan Q4 harita dosyalarını mı yazmalıyım?

Nosvagen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şöyle videodaki gibi dosyaları mevcut dizinlerin içine yapıştırıp mevcutta bulunan dosyaların üzerine yazıyorum. 9.1.1 için navi için olan exe dosyayıda yazıyorum. Sonuç aynı. Ekstra birşey yapmak gerekiyor mu? Lisans anahtarlarının bulunduğu dizin içini boşaltmak veya map dizini içini tamamen silip sadece yayınlanan Q4 harita dosyalarını mı yazmalıyım?

Aynı sorunu yaşıyorum aracım 2 gün serviste durdu ne yaptıysam ve ne yaptıysalar çözemediler. en sonunda cihaz değişcek garanti dısı dediler kabul etmedim aracı aldım geldim. Bir çözüm bulursanız banada yardımcı olun.