2018 Megane Sedan Joy Paspas

yasin613

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
20 gün önce sıfır sedan joy aldım araçta kauçuk paspas vardı ancak arka paspaslar araca uyumlu değil, sanki Universal sıradan bir paspas konulmuş gibi... Joy paketlerde araçta halı paspas mi geliyor kauçuk mu? Sanki benim paspaslar değiştirilmiş gibi geldi. Tabi bunu yaptılarsa neden yapmış olabilirler onu da anlamadım

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
20 gün önce sıfır sedan joy aldım araçta kauçuk paspas vardı ancak arka paspaslar araca uyumlu değil, sanki Universal sıradan bir paspas konulmuş gibi... Joy paketlerde araçta halı paspas mi geliyor kauçuk mu? Sanki benim paspaslar değiştirilmiş gibi geldi. Tabi bunu yaptılarsa neden yapmış olabilirler onu da anlamadım

Bu paspaslar para değil piyasada çok kauçuk tipte var. Ölçüleri alıp netten araştırıp istediğinizi alabilirsiniz. Bunlar benim bildiğim kauçuk gelir. Halı olanlar iconlarda görmüştüm.

frudoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba bende geçen ay megane aldım. Öndeki Paspaslarda megane yazıyor ama arka parçalara pek özenilmemiş maalesef. Arkalar için müsait olduğumda düzgün bir paspas bakacam.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
havuzlu paspas ile geldi araç . 1.2 icon

yasin613

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplar için teşekkür ederim... İsrarlarim sonucu bayiiden orijinal kauçuk Megane paspaslarımı alabildim... Paspas pahalı birşey değil ama neticede 100bine yakın para veriyorsunuz yanları kesilmiş araca uymayan bir paspas veriliyor şoför tarafı kilitli olmadığı için sürekli toplanıyor falan...
Cevaplardan anladığım kadarıyla paspaslarda ortak bir durum yok bayii ne isterse onu vermiş...