2019 Clio 4 Joy orjinal radyo-teyp

entice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuda bilgi rica ediyorum....2019-Joy donanım orjinal radyo teyp acaba 2016 Joy a uyar mı...? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim....

CLIO-IV

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
takmayı düşündüğünüz araç makyajlı kasa mı ? değilse soket yapısı farklı...

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konuda bilgi rica ediyorum....2019-Joy donanım orjinal radyo teyp acaba 2016 Joy a uyar mı...? Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim....
kesinlikle uymaz.makyajlı kasa joy teypleri şase no ile araca tanımlı olduğu için başka araca takınca çalışmıyor.şifre olayı yok makyajlı kasa joy teyplerinde

entice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok Teşekkür ederim,diğer aracın nasıl olduğunu bilemiyorum sadece benim orjinali satın almak isteyen bir arkadaş sordu dün ben de bilemedim sadece model ve tip yazmış bana ama makyajlı olup olmadığını bilemiyorum tabi,bugün aktardıklarınızı kendisine yazacağım....Teşekkürler...

entice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş ile konuştum aracım makyajlı kasa değil dedi...Ben sorumluluk almıyorum dedim iyiyce kontrol et ve ona göre karar ver dedim...Bu akşam elektronikçiye danışacak balkalım ne diyecekler..?

orhankose

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş ile konuştum aracım makyajlı kasa değil dedi...Ben sorumluluk almıyorum dedim iyiyce kontrol et ve ona göre karar ver dedim...Bu akşam elektronikçiye danışacak balkalım ne diyecekler..?
makyajlı olup olmaması önemli değil öbür aracın.sizin aracın teybi kesinlikle aynı model dahi olsa hiç bi araçta çalışmaz.teybe sizin aracın şase nosu kayıtlı.başka araca takınca hata verecektir.sebebp ne olursa olsun geriye kesinlikle iade kabul etmiyceğinizi belirtin illa alacam diyorsa

entice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim uyarınızı dikkate aldım,zaten çocuk da aramadı...

adali0660

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar tekrar konu açıp kalabalık yapmak istemedim, medianav var aracımda bluettoh aramalarında sadece ses sol ön hoparlörden geliyor, normali mi böyle? eski 2013 medianav olmayan teybimde ön 2 hoparlördede bluetooh aramada ses vardı

ozkn_glnc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar,
konudaki yazılanları okudum da, sonuç olarak şöyle bir şey diyebilir miyiz?
eğer aracımıza android multimedia taktırmak istiyorsak, eski (orjinal) ekran bir işe yaramaz, başkasına satmanın da hiç bir mantığı yok. direk çöp.

entice

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani bir yerde evet bir çöp oluyor.....Renault'un geri dönüşüme hiç hizmet etmediği de açıkça ortada..Ama gidip sorarsanız en büyük çevreci kuruluş olduklarını söylerler bu da ayrı...Bilemiyorum belki piyasada bu eski müzikçalarları tekrar kullanıma kazandırma olayı vardır...Daha doğrusu ben araştırmadım gerek de görmedim..Biraz daha bekler hurdacıya veririm....